Güvenlik

Adguard Premium APK – Gece Modu

Adguard Premium APK – Gece Modu – Apkindir.Club

Çoğu android kullanıcısı için reklamlar son derece rahatsız edici noktaya geldi diyebiliriz. Bu reklamlardan kurtulmak için bir çok yöntem denemiş olabilirsiniz fakat Adguard Premium sizlere bildiğiniz tüm herşeyi unutturacak diyebiliriz. Sadece çevrimiçi web sitelerinde istenmeyen reklamları engellemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların cihazlarında sahip oldukları uygulamalardaki reklamlardan kurtulmasına da olanak tanır. Aynı zamanda genel deneyimlerinizi iyileştirir ve telefonunuzun daha hızlı ve daha düzgün çalışmasını sağlar. Web sitemizdeki paylaştığımız mod versiyonunda boyutları düşürüldü ve performans açısından optimize edildi, bu da uygulamayı düşük performanslı cihazlarda bile işlevsel hale getirdi.

Çoğu android kullanıcısı tarafından önerilen birkaç reklam engelleyicisinden biri olan Adguard, inanılmaz özelliklerinden bazılarına sahip olmalıdır. Burada, reklam engelleme söz konusu olduğunda kesinlikle ilginizi çekecek harika özellikler bulacağınıza emin olabilirsiniz. Sisteminizde daha az reklam bulundurmanın bir yan etkiside, cihazlarınızın çalışması için daha az donanım kapasitesi gerekmesi diyebiliriz. Böylece telefonunuz daha hızlı olur ve depolama alanında daha fazla boş alan oluşur. Adguard Premium apk dosyasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Adguard Premium uygulaması, işlevselliğini ve performansını sağlamak için sık sık güncellenir. Bunun da ötesinde, Android 6 veya daha eski sürümlerini kullananlar için, geliştirme ekibinin son düzeltmeleri sayesinde otomatik duraklatma sorunu artık ortadan kaldırıldı.

Android cihazlarındaki rahatsız edici reklamlardan kurtulmalarına yardımcı olabilecek yararlı bir uygulama arayanlar için, Adguard Premium şüphesiz iyi bir seçim olacaktır. Sağladığı harika özellikler göz önüne alındığında, bu reklam engelleyicinin cihazlarınıza yüklenmesi son derece mantıklı diyebiliriz. Bu uygulamanın tüm virüs taraması tarafımızdan yapılmış olup herhangi bir zararlı unsur içermemektedir. Sitemizin indirme butonlarından hemen bu uygulamayı mobil cihazlarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama Özellikleri :

Tamamen ücretsiz android reklam engelleme uygulaması.
Basit ve kullanışlı arayüzüne sahip bir yapım.
Yalnızca Yandex.Browser ve özelleştirilebilir filtreli Samsung Internet uygulamalarında çalışıyor.
Bu uygulama ile Pil ve veri tasarrufu yapabilirsiniz.
Fransa, İspanya, Almanya, Kore ve diğer ülkelerin dil desteği vardır.

Görünteleme
1.841

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu