Ses ve GrafikÖzel Çözümler

Advanced Download Manager PRO APK

Advanced Download Manager PRO APK 14.0.13 İndir ın en göz alıcı özellikleri arasında dosya çeşidine bağlı olarak farklı indirme klasörlerini seçebiliyor olmanız. Bu şu anlama geliyor, örneğin; video indirdiğinizde, otomatik olarak ‘video’ klasörüne kaydedebiliyorsunuz, benzer şekilde metin dosyaları da uyumlu klasöre indirilecektir.

Bugün, Google Chrome gibi büyük web sitelerindeki indirme hızları çok daha sorunsuz bir deneyim sunuyor. Örneğin, birkaç saat boyunca uzun bir film indirmek veya yüksek kapasiteli uygulamaları indirmek, kullanıcıların indirme işlemini tamamlamak için uzun süre beklemesi gerekir. Eskisi kadar zor değildi. Ancak bu sadece bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda meydana gelen sorun. Bir telefon için, Chrome’u kullanarak bir dosyayı üçüncü taraf bir uygulama aracılığıyla veya dizüstü bilgisayara veya PC’ye ayrılmış jakları takarak indiremediğinizde bu, birçok kişi için bir kabustur. Ancak bundan sonra, mükemmel uygulamayla işler daha rahat olacak – Advanced Download Manager PRO APK , yetenekli geliştirici AdvancedApp’tan geliyor.

Advanced Download Manager PRO APK

Özellikleri

Advanced Download Manager PRO APK uygulamasından en çok endişe duyulan özelliğin internet üzerinden aynı anda en fazla 3 dosyayı indirmesi olduğu söylenebilir. Bu noktada birçok kişi bu uygulamanın işleyişini yanlış anlayabilir, aslında üç uygulamayı aynı anda indirmek birçok kişinin düşündüğü kadar hızlı sonuç getirmiyor. İndirme hızlandırma işlemi, bir dosyayı maksimum 9 küçük parçaya bölerek yapılır. Bu şekilde, bir dosyanın indirme hızı, ortalama hızdan 2 veya 3 kat daha hızlı İndirilebilir. Ayrıca uygulama, tarayıcılardan, panodan veya farklı web sitelerinden MP4 video bağlantılarından da bağlantılar alabilir. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda kayıt gerektiren siteler için mevcut tarayıcılarda da çalışır.

İndirme işlemi sırasında, işlemin ilerlemesi bildirimdeki tabloda olacak veya başka bir uygulama kullandığınızda şeffaf görünebilir, bunların tümü uygulamada kurulabilir ve özelleştirilebilir. Ayrıca bu uygulama, indirme işlemi sırasında kullandığınız internet bağlantısının veri indirme hızını da ölçebilir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, uygulama titreşimli veya sesli bildirimle kullanıcıları otomatik olarak bilgilendirecektir. Ek olarak, yalnızca web sitesinde zaten mevcut olan verilerin indirilmesi işlevi ile sınırlı değildir, aynı zamanda indirme listesini ve ayarları hafıza kartına yedekleme yeteneği sayesinde daha çok yönlü görünmektedir; Farklı dosya türlerini ayrı klasörlere kaydedin; Veya en uygun olanı, wifi veya mevcut internet ağlarına bağlandığınızda indirme süresini ayarlayabilmenizdir. Bu, telefonunuzu yanlışlıkla 3G / 4G etkin durumuna getirdiğinizde veri kaybı olasılığını azaltmaya yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Lili Apk İndir

Kullanım

Advanced Download Manager PRO APK‘ın kullanımı oldukça esnektir ve anlaşılması kolaydır. İlk olarak, tarayıcı “İşlemi … ile tamamla” penceresi görünene kadar bağlantı adresine dokunmaya devam eder ve “ADM” yi seçin. Bu bağlantı artık uygulamaya ana ekran arayüzü üzerinden bağlanacak, indirme bağlantısı listenin en üstünde olacaktır. İşlemi gerçekleştirmek için “İndirmeyi Başlat” a tıklayın. Şimdi dosya indirme işlemi gerçekleşecek ve tamamlanana kadar bekleyebilir veya veri dosyasının kapasitesi çok büyükse indirme hızını artırabilirsiniz. “Menü” yi açtığınızda, indirme aşamasını bölmek için bir işlev olacaktır; maksimuma (9 parça) sürükleyebilir, indirme dosyası sayısını (3 dosya) artırabilir veya indirme hızını artırabilirsiniz. Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra yapabileceğiniz tek şey diğer uygulamaları kullanırken beklemektir. Bu yardımcı program arka planda çalışmaya devam eder, bu nedenle telefonunuzdaki RAM’i yenileyerek indirme işlemi sırasında kesintiye uğramayacaksınız (çoklu görev uygulamalarını kapatmadığınız ve RAM’i sıfırlamadığınız sürece). Chrome’daki indirme işlevi ile, indirmeyi durdurma kapasitesine hala sahipsiniz; bu, dışarı çıkmanız gerektiğinde veya internet bağlantısı olmadan acil bir işle meşgul olduğunuzda veya artık çok fazla endişelenmenize gerek kalmadığında oldukça yararlıdır. İndirme kesintiler nedeniyle bozulacaktır. veya artık çok fazla endişelenmenize gerek yok. İndirme kesintiler nedeniyle bozulacaktır. veya artık çok fazla endişelenmenize gerek yok. İndirme kesintiler nedeniyle bozulacaktır.

Advanced Download Manager PRO APK

 

Ara yüz

Arayüz açısından, Advanced Download Manager PRO APK bu uygulamanın tartışılmasına gerek yoktur; kendi içinde son derece kullanıcı dostu bir arayüz getiriyor. Sadece ayarlarda arayüzü ve temaları özelleştirebilmenizle kalmaz. “AdvancedApp” üreticileri, kullanıcıların uygulamayı kullanırken kendilerini depresif hissetmelerini veya monoton hissetmelerini önlemede bir avantaj yaratmak için kendilerini farklı arayüzlerle nasıl değiştireceklerini biliyorlar. Ayrıca gerekli fonksiyonlar çok mantıklı bir şekilde düzenlenmiştir. Kullanıcılar, sadece birkaç dakika içinde el yordamıyla ve kullanma sürecinde yeterliliği rahatça kullanabilir. Bunun, iş veya toplu veri indirme sırasında kullanmak için harika bir uygulama olduğu söylenebilir. Artık sadece favori bir filmi indirmek veya kapsamlı verilere sahip bir fotoğraf uygulamasını indirmek için çok uzun süre beklemenize gerek yok. Hepsi bu ödüllendirici uygulama ile mümkündür.

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu