Teknoloji

Android 13 tabanlı MIUI Beta, Xiaomi 12 ve 12 Pro için mevcut

Android 13 tabanlı MIUI Beta, Xiaomi 12 ve 12 Pro için mevcut

 

Xiaomi, Xiaomi 12 ve 12 Pro için Android 13 tabanlı MIUI 13 Beta’yı duyurdu. Android 13 tabanlı MIUI 13 beta için yalnızca sınırlı sayıda kişi (kesin olarak 200) uygun olacak gibi görünüyor. Ne yazık ki beta, Hindistan kullanıcılarına sunulmuyor.

Uygunluğun ilk gelene ilk hizmet programında olduğunu unutmayın. 9to5Google tarafından hazırlanan bir rapora göre, Xiaomi 12 güncellemesi V13.0.4.0.TLCMIXM sürüm numarasına sahipken Xiaomi 12 Pro, V13.0.4.0.TLBMIXM olarak güncellenecektir. Güncellemenin boyutu 4GB’tan fazla gibi görünüyor.

🔊Heyecan verici haber! #Android13 için MIUI Beta şu anda hazır. 🥳#Xiaomi12 ve #Xiaomi12Pro ilgilenen kullanıcılar şimdi bu bağlantı üzerinden ilk dalgaya katılmak için başvurabilirler!
👉Link: https://t.co/bWXQMOGntq

*Lütfen, Xiaomi Topluluğunun Hindistan’da erişilebilir olmadığını unutmayın. pic.twitter.com/qbvZE177US

– MIUI (@miuirom) 15 Ağustos 2022

Cihazlarını en son beta sürümüne güncellemek isteyenler, küresel MIUI kararlı ROM’unda olmalı, Mi Topluluğunun bir parçası olmalı ve bir Mi hesabına sahip olmalıdır. Xiaomi, kullanıcıları Android 13’e güncelleme yaptıktan sonra bazı performans ve aşırı ısınma sorunlarıyla karşılaşabilecekleri konusunda da uyardı.

Hindistan, Xiaomi için en büyük pazarlardan biri olsa da, Mi Community şu anda ülkede erişilebilir değil. Android 13 tabanlı MIUI 13 beta sürümünü denemek istiyorsanız, yazılım hala test aşamasında olduğundan bir şeyler ters giderse diye cihazınızı yedeklediğinizden emin olun.

Ayrıca, birincil cihazınız Xiaomi 12 ve 12 Pro ise beta yazılımı yüklememenizi öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu