Haberleşme

Automatic Call Recorder APK indir – Premium

Automatic Call Recorder APK indir – Premium

Fark etmeseniz de, ancak telefon görüşmelerinizin kaydedilmesi son derece önemli olabilir, özellikle de kendinizi gelecekteki referanslar için bunlara güvenirken bulursanız. Bu yüzden Q4U Mobile Apps’in bu harika mobil uygulaması çoğunuz için kesinlikle kullanışlı olacak. Artık mobil cihazlarınızda hem gelen hem de giden tüm telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Sonuç olarak, herhangi bir sorun yaşamadan herhangi bir çağrıyı kolayca kaydedebilirsiniz.

Automatic Call Recorder bu ilginç mobil uygulamasıyla , arama kayıt deneyimlerini çok daha kolay ve rahat hale getirmesi gereken birçok şaşırtıcı özelliğine de erişebileceksiniz. Bunlar, otomatik arama kaydetme özelliklerini ve uygulamanın rahat kullanımına olanak tanıyan tamamen özelleştirilebilir arama kaydetme seçeneklerini içerir. Şimdi, kendinizi telefon görüşmelerinizden en iyi şekilde yararlanırken bulacaksınız.

Tam incelemelerimizle Q4U Mobile Apps’ın bu ilginç mobil uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ne işe yarıyor?

İlgilenenler için, Automatic Call Recorder tam olarak kullanırken kendinizi bulacaksınız ve uygun mobil uygulama ile telefon görüşmelerinizi kolayca kaydedeceksiniz. Artık, belirli uygulamalarda veya herhangi bir şekilde değişiklik yapmaya gerek yok, Otomatik Arama Kaydedici ile, kullanışlı telefon kayıt deneyimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Burada uygulama, konuşma her açıldığında telefon görüşmelerinizi otomatik olarak kaydedecektir.

Aynı zamanda, kişisel ayarlarınızı koruyabileceğiniz ve otomatik olarak kaydedilmesini istediğiniz aramaları seçebileceğiniz için tüm konuşmalar kaydedilmeyecektir. Sonuç olarak, gerçekten ihtiyaç duyulmayan birden fazla aramaya göz atmak zorunda kalmazsınız.

Gereksinimler

Automatic Call Recorder’ın heyecan verici mobil uygulamasıyla ilgileniyorsanız, hiçbir şey çalmanıza gerek kalmadan mobil cihazlarınızda ücretsiz uygulamanın keyfini kolayca çıkarabilirsiniz. Şu an itibariyle, uygulama Google Play Store’dan

Otomatik özelliklerle kullanışlı telefon kaydı

Aynı zamanda, otomatik telefon kaydının kullanışlı özelliği sayesinde, artık bir görüşmeyi her yanıtladığınızda, Otomatik Arama Kaydediciye kaydedileceğini bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Sonuç olarak, harika mobil uygulama, gelecekteki referanslar için birden fazla telefon görüşmenizi kaydetmeniz gerektiğinde kullanışlı olacaktır.

Kaydedilmiş ses dosyalarınızı hemen dinleme

İlgilenenler için artık uygulamayı kullanabilir ve kayıtlı telefon görüşmelerinizi anında dinleyebilirsiniz. Sadece tercih ettiğiniz kayıtları seçin ve yerleşik ses oynatıcı aramalara anında erişmenizi sağlar. Sezgisel uygulama içi özelliklerin, uygulamaya erişmenizi çok daha kolay hale getireceğinden bahsetmiyorum bile.

Çağrı Sonrası menüsü ile basit çağrı ayarları ve yönetimi

Birden fazla telefon görüşmesi kaydedildiğinde, sıralama ve yönetimde size yardımcı olacak bir şeye ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, birçoğunuz Otomatik Çağrı Kaydedici’deki Çağrı Sonrası menüsünü son derece kullanışlı bulacaksınız. Burada, tek dokunuşlu kontrollerinizle farklı telefon görüşmelerini kolayca sıralayabilir ve filtreleyebilirsiniz. Ayrıca, aramalarınızın çoğuna kolayca erişebilir ve ayrıntılı özelliklerinin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu, cihazlarınızda tam olarak ne olduğunu bilmenizi sağlayacaktır.

Çağrı profillerinizde bazı değişiklikler yapın

İlgilenenleriniz için, artık Otomatik Arama Kaydedicideki arama profillerinizde belirli değişiklikler yapabilirsiniz, bu da kaydedilen aramaları özgürce özelleştirmenizi mümkün kılar. Belirli telefon görüşmelerinin adlarını değiştirerek, bunları öncelikli koleksiyonunuza ekleyerek ve hatta bunlara belirli notlar ekleyerek, aramalarınızı unutmaz ve ihtiyaç duyduğunuzda ne hakkında olduklarını kolayca hatırlayabilirsiniz.

Kayıt süresi sınırlarınızı değiştirin

Ayrıca, telefon görüşmelerinizi yalnızca belirli bir süre içinde kaydetmek istiyorsanız, Otomatik Arama Kaydediciyi her zaman kullanabilir ve uygulama içi deneyimlerinizin keyfini kendi yöntemlerinizle çıkarabilirsiniz. Süre sınırlarınızı belirlemekten çekinmeyin veya herhangi bir sınırlama olmaksızın aramaları kaydetmeye çalışın. Tüm bu ayarlar Otomatik Çağrı Kaydedicide mevcut olacaktır.

Optimize edilmiş özelliklerle inanılmaz ses kalitesi

Ve daha da önemlisi, her iki uçtan net seslere sahip eşsiz ses kalitesi sayesinde, Otomatik Arama Kaydedicinin heyecan verici mobil uygulamasından yüksek kaliteli ses kayıtlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ve aynı zamanda, yeni eklenen gürültü yalıtımı özelliği ile uygulamanın daha da iyi ses çıkışları sunduğunu göreceksiniz.

Hangi aramanın kaydedileceğini ve gözden kaçacağını seçin

Kendinizi aynı anda çok fazla kayıt veya saklamak istemediğiniz telefon görüşmeleri alırsanız, Otomatik Arama Kaydedici’de kayıt tercihlerinizde kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Burada, uygulama, kayıt deneyimlerinizde belirli değişiklikler yapmanıza ve gerekli bulmadığınız kişileri kara listeye almanıza izin verecektir. Sonuç olarak, bir dahaki sefere aradıklarında, gereksiz kayıtlardan rahatsız olmayacaksınız.

Web sitemizde uygulamanın değiştirilmiş sürümünün keyfini çıkarın

Automatic Call Recorder’ın heyecan verici mobil uygulamasıyla ilgilenenler için, modumuz sayesinde artık tamamen açık ve ücretsiz uygulama ile eğlenebilirsiniz. Burada, uygulama tüm ilginç özelliklerini tamamen ücretsiz olarak sunuyor ve kendinizi reklamlardan rahatsız olmayacaksınız. Automatic Call Recorder Mod APK’sını web sitemize indirip yüklemeniz yeterlidir. Verilen talimatları izleyin ve uygulamayı kullanın.

almanız için hala ücretsiz , herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Ve hala reklamlar ve uygulama içi satın alımlar olmasına rağmen, Otomatik Arama Kaydedici ile yalnızca ücretsiz özelliklerle nispeten iyi bir şekilde gidebilirsiniz. Bununla birlikte, uygulamanın ücretli sürümüne gidebiliyorsanız, kesinlikle kendinizi daha çok keyif aldığını bulmalısınız.

Ve uygulamanın düzgün çalıştığından emin olmak için, ona gerekli tüm izinleri sağlamanız gerekir. Bu, uygulamanın herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan çalışmasını sağlayacak ve deneyimlere tamamen dalmanıza izin verecektir. Aynı zamanda, uygulamanın en son aygıt yazılımı sürümü, tercihen 4.1 ve üzeri olan Android cihazlarınızda çalışıyor olması da son derece önemlidir.

Ve son olarak, en önemlisi, dahili mikrofonunuzu giriş sesiniz için varsayılan kaydedici olarak kullanacağınızdan, daha pahalı bir mikrofona yatırım yapmak daha iyi bir seçenek olabilir. Bu, uygulama içi deneyimlerinizi büyük ölçüde iyileştirecek ve yüksek kaliteli telefon görüşmelerini kolaylıkla kaydetmenizi sağlayacaktır.

Harika özellikler

İşte uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikler:

Basit ve akıcı kullanıcı arayüzü

Başlangıç ​​olarak, Sık Kullanılanları İşaretle ve Yeniden Adlandır aramalarındaki Android kullanıcıları, kendilerini hemen basit ve sezgisel uygulama içi deneyimlere kaptırabilirler. Burada, keyfini çıkarmanız için birçok erişilebilir özelliğe sahip basit ve akıcı kullanıcı arayüzüne erişeceksiniz. Bunların tümü, telefon görüşmesi kayıt kurulumlarınız için doğru ayarları arayan uygulama içi özellikler arasında özgürce dolaşabilmeniz için olmalıdır.

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu