Teknoloji

Call of Duty Modern Warfare II Beta önümüzdeki ay geliyor: İşte oynamanız gerekenler

Call of Duty Modern Warfare II Beta önümüzdeki ay geliyor: İşte oynamanız gerekenler

 

Call of Duty League Championship turnuvasında Infinity Ward ve Activision, Call of Duty: Modern Warfare II betasının önümüzdeki ay geleceğini duyurdu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, konsollar ve PC sürümleri için tarihler farklıdır.

Bununla birlikte, erken erişim betası, oyunu ön sipariş veren PlayStation sahipleri için 16-17 Eylül tarihleri ​​arasında, ardından 18 Eylül-20 Eylül tarihleri ​​arasında açık beta için sunulacak. Infinity Ward ayrıca, PlayStation Plus aboneliğinin gerekli olmadığını söyledi. betayı oyna.

İlginizi Çekebilir: Lili Apk İndir

22 Eylül’de başlayıp 26 Eylül’de sona eren ikinci beta ile PC, Xbox ve PlayStation birkaç gün sonra oyunun keyfini çıkarabilecek gibi görünüyor. Ancak ilk iki gün sadece oyunu ön sipariş verenler oynayabilecek. Geliştiriciler, Xbox kullanıcılarının bir Xbox Live Gold aboneliğine ihtiyaç duyacağını, PC’dekilerin ise ücretsiz Steam veya Battle.net hesaplarına sahip olması gerektiğini söyledi.

#MWII Açık BETA’ya erken erişim için şimdi ön sipariş verin!

#MWII @Playstation Erken Erişim Beta, tüm platformlarda izlenebilecek Erken ve Açık erişim Betaları ile 16 Eylül’de başlıyor. https://t.co/cLMlBb41mV pic.twitter.com/2GZ0laKE9C

— Call of Duty (@CallofDuty) 7 Ağustos 2022

Infinity Ward ayrıca tahmin ettiğiniz gibi bir yarış pistinde geçen Grand Prix adlı yepyeni bir çok oyunculu haritayı da gösterdi. Oyunu ön sipariş verenler ayrıca dört Red Team 141 operatörüne (Price, Soap, Farah ve Ghost) ve FJX Cinder Weapon Vault’a erişebilecekler.

Görünüşe göre Activision, 15 Eylül’de gerçekleşecek olan Call of Duty: Next etkinliğinde daha fazla ayrıntı açıklayacak. İşler planlandığı gibi giderse, Call of Duty: Modern Warfare II bu yıl 28 Ekim’de piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu