Aksiyon

Clash of Crime Mad City War Go APK v1.1.2 Para Hileli Mod

Clash of Crime Mad City War Go APK v1.1.2 Para Hileli Mod

 

Clash of Crime Mad City War Go APK v1.1.2 Para Hileli ModCactusGamesCompany tarafından geliştirilen bir android gta benzeri açık dünya oyunudur. Serinin ikinci oyunudur. Oldukça keyifli bir aksiyon oyunudur.

Polislerle uğraşın, bir sürü silah satın alın ve mafyalarla anlaşıp itibarınızı yükseltin. Müthiş bir gta benzeri android oyun. Ünlü oyun Clash of Crime Mad San Andreas in ikinci oyununa hoş geldiniz. Oyunda dilediğiniz gibi şehirde tur atıyorsunuz. Ayrıca sokak çeteleriyle çatışıp dövüşüyorsunuz. İnsanların arabalarını çalıyorsunuz. Bildiğiniz bütün kirli işleri bu oyuna toplamışlar.

clash-of-crime-mad-city-war-go-apk-mod

İkinci oyunla birlikte oyunun oynanış saati arttı. Dahası grafikler, karakter modellemeleri ve araç dokuları yenilendi. Yüksek çözünürlük eklemişler. Dokunmatik ekran için oynanış yeniden optimize edilmiş. Ayrıca oyundaki trafik daha gerçekçi bir şekilde ayarlanmış. Açık dünyada yer alan birçok şey yenilenmiş ve hikaye çeşitlendirilmiş. Bu kez Jason adında genç bir çocuğun paraya ihtiyaç duymasıyla başlıyor hikaye. Gangster olmaya da meraklı olan bu tip. Kirli işler yapma peşinde.

clash-of-crime-mad-city-war-go-apk-mod

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Clash of Crime Mad City War Go APK Google Play’de 5 milyondan fazla kişi tarafından indirilen oyunu, android 4.0 ve sonrası tüm cihazlarda sorunsuz oynayabilirsiniz. Ayrıca oyuna 5.0 üzerinden ortalama 4.1 puan verilmiş. Oldukça iyi bir puan. Eğer siz de android gta benzeri oyunlar arıyorsanız, mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyunun Türkçe dil desteği mevcut. Dil ayarlarından Türkçeyi seçin.

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu