Aksiyon

DEAD TARGET Zombie APK 4.91.0 Para Hileli

DEAD TARGET Zombie APK 4.91.0 Para Hileli

 

DEAD TARGET Zombie APK 4.91.0 Para Hileli VNG GAME STUDIOS tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan bir android zombi oyunudur.

DEAD TARGET Zombie APK, özellikle grafikleriyle nam salmış bir android FPS oyunudur. 2040 yılında Üçüncü Dünya Savaşı çıkıyor ve tüm ülkelerin sınırları değişiyor. Bu sırada ortaya çıkan bir virüs nedeniyle zombi kıyameti peyda oluyor. Özel bir keskin nişancı ekibi bu savaşın içinde ortaya çıkıyor ve etraftan cephane ve mühimmat toplayarak ilerliyor. Amaç ise hayatta kalan insanları birbir kurtarmak. Zombilere karşı onlarca silah seçip geliştirebildiğiniz oyunu, çevrimdışı yani internetsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunda birçok silah ve zombi türü bulunuyor. Para hilesiyle dilediğiniz silahı satın alabilir ve zombilerin içinden geçebilirsiniz. Oyunda keşfedilecek birçok alan ve hayatta kalan insan var. Hayatta kalan insanları kurtarmak için ilerlemeye çalışın ve zombileri yok edin.

dead-target-zombie-apk-hile-mod

Savunmanızı devam ettirin ve zombileri vurun

Bağlamsal oyun, 3.Dünya Savaşı’nın gerçekleştiği ve dünyanın durmasına neden olan 2040’ta geçiyor. Aynı zamanda birçok başka felaketi sürekli olarak meydana getiren de budur. İnsanlığın en büyük korkusu, zombi salgınıdır ve insanlığın çoğunu yok eder. Oyuncular hayatta kalanların en şanslılarından biri olacak ve savunma savaşı artık hayatta kalmak için ihtiyacınız olan arenadır. Takım arkadaşlarınızın arkadaşları artık dünyanın yok edilmesini önlemek için son sıra.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Bu oyunda, haritadaki tüm zombileri yenmeye çalışan bir karakteri silahını kullanarak kontrol edebileceksiniz. Oyun, oyuncuların seçim yapabileceği birçok farklı silah getirecek. Oyuncunun seçmesi için en az 20 silah sağladığını görebilirsiniz. Tüfek, Av Tüfeği gibi tanıdık şeyler ve elektrikli silahlar, füzeler gibi daha çok tuhaf şeyler görebilirsiniz… Tercihlerinize bağlı olarak yükseltme yapabilirler. Bu silahların her biri, her seviye atladığınızda daha fazla güç kazanabilecek ve silaha taktığınız aksesuarlar da onu çok daha çok yönlü hale getirecek. Savaş hareketleri, daha kolay savaşmanıza ve gerçek bir suikastçı olmanıza yardımcı olacaktır. Bazen savaş alanında, gücünüzü artırmanıza ve bir dövüş makinesi olmanıza yardımcı olmak için destekleri de yükseltir.

dead-target-zombie-apk-hile-mod

Google Play’de 50 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu oyunu, birçok android cihazda sorunsuz bir biçimde oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sürekli güncellenen oyunun play store puanı ise 4,5 olarak belirlenmiş. Eğer oyunu sürekli güncel tutmak istiyorsanız sitemizi günde bir kez mutlaka ziyaret ediniz.

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu