Özel Çözümler

DiskDigger Pro APK – Tam Sürüm

DiskDigger Pro APK – Tam Sürüm

Dosyalarınızı ve uygulama verilerinizi korumak için güvenli bir araca ihtiyaç duyanlarınız için, DiskDigger Pro dosya kurtarmanın sahip olunması gereken harika bir mobil uygulama olduğunu kesinlikle göreceksiniz. Burada araç, Android cihazlarınızda silinen ve kaybolan dosyaları aramanızı tamamen mümkün kılacak birçok ilginç özellik sunar. Geri yüklemek istediğiniz dosyaları seçmekten çekinmeyin ve bunları mobil cihazlarınızda bir kez daha hazır bulundurun.

Aynı zamanda, DiskDigger Pro dosya kurtarma, dosyalarla çalışmanızı ve depolamanızın iyi organize edildiğinden ve optimize edildiğinden emin olmanızı mümkün kılacak birçok kullanışlı depolama yönetimi seçeneği sunacaktır. Sınırlı depolama alanınızı kaplayan gereksiz dosyaları taramaktan, gereksiz dosyaları temizlemekten ve mobil cihazların daha iyi kullanımı için depolama alanınızda yer açmaktan çekinmeyin.

Gereksinimler

Android cihazlarınızda DiskDigger Pro dosya kurtarma işlemine başlamak için, mobil kullanıcıların Google Play Store’da uygulamanın ücretli sürümü için ödeme yapması gerekir. Bu nedenle, Android uygulamalarınız için ödeme yapmak istemiyorsanız, bu zor olacaktır.

Aynı zamanda, DiskDigger Pro dosya kurtarma, tam özelliklerini elde etmek için ona kök izinleri vermenizi gerektirecektir. Aksi takdirde, DiskDigger Pro dosya kurtarmayı yalnızca basit tarama ve kurtarma görevleri için kullanabileceksiniz.

Ve DiskDigger Pro dosya kurtarma işleminin Android cihazlarınızda düzgün şekilde çalışabilmesi için, bunların en son donanım yazılımı sürümünde, tercihen Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalıştırılması önemlidir.

Harika özellikler

Uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikler şunlardır:

Birden çok dosya türünü kurtarmaktan çekinmeyin

Başlangıç ​​olarak, DiskDigger Pro dosya kurtarmadaki Android kullanıcıları, çoğu dosya türüyle tam uyumluluğu sayesinde, seçtiğiniz dosyaların herhangi birini arama ve kurtarma konusunda uygulamayla rahatça çalışabilir. DiskDigger Pro dosya kurtarma kullanılarak kolayca kurtarılabilen, sisteminizde fotoğraf, video, belge, müzik ve diğer birçok dosya türünü taramaktan çekinmeyin. Durum böyle olunca, uygulama artık 40’tan fazla farklı dosya türünü destekliyor ve genişlemeye devam ediyor.

Sisteminizin tam taramalarını gerçekleştirin

Uygulamayı kullanmaya başlamak için, uygulamanın sisteminizdeki gizli ve kurtarılabilir dosyaları aramasını sağlayacak şekilde sisteminizde tam bir tarama gerçekleştirebilirsiniz. Burada, cihazlarınızın rootlu olup olmamasına bağlı olarak, DiskDigger Pro dosya kurtarma farklı tarama seçenekleri sunacaktır. Kök izinleriniz yoksa, yalnızca kayıp fotoğraflar için temel taramayı gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan, kök izni etkinken, depolama alanınızın farklı bölümlerinde her türlü dosyayı aramayı deneyebilirsiniz.

Farklı dosyalarınızı kolayca filtreleyin ve seçin

Toplanan tüm sonuçlarla, DiskDigger Pro dosya kurtarmada arama sonuçlarınızı filtrelemeye devam edebilirsiniz. Bu, kurtarılması gereken dosyaları hızlı bir şekilde seçmenize ve basitçe geri getirmenize olanak tanır. Aramadan önce dosya türlerini seçmekten çekinmeyin veya arama sonuçlarını adlara, tarihlere ve daha fazlasına göre filtreleyin. Bunların tümü, uygulamanın kullanımını son derece kolaylaştırmalıdır.

Cihazlarınızdaki depolama alanını temizleyin

İlgilenenleriniz için, artık depolama alanınızı ve temizlenebilecek gereksiz dosyaları taramak için DiskDigger Pro dosya kurtarma özelliğini kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız gereksiz küçük resim önbelleklerinden kurtulmaktan çekinmeyin. Ayrıca, daha fazla düzenleme için alan etkinleştirmeniz gerekmeyen, yakın zamanda oluşturulmuş günlük dosyalarını da silin.

Depoyu tamamen silin

Ayrıca, dosyaları tamamen silmek ve kurtarılmasını istemiyorsanız, DiskDigger Pro dosya kurtarmada Boş Alanı Sil seçeneğini de kullanabilirsiniz; bu, tüm dosyalardan tamamen kurtulmanızı sağlayacaktır. Silinen dosyalarınızdan herhangi biri için olası yedekleme seçenekleri. Sonuç olarak, kalıcı olarak silinirler ve kurtarılamazlar.

Dosyalarınızı çevrimiçi sürücülerde ve yerel depolamada yedekleyin

İlgilenenleriniz için artık DiskDigger Pro dosya kurtarmada çevrimiçi sürücüleri veya yerel depolamayı kullanarak dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz, bu da onları daha sonra kurtarmayı çok daha kolay hale getirecektir. Kurtarılan dosyalarınızı Google Drive, Dropbox’ınızdan herhangi birine yüklemekten veya mesaj ve e-posta yoluyla göndermekten çekinmeyin. Ayrıca, bir FTP sunucunuz varsa, istediğiniz zaman bu sunuculara kaydetmeniz tamamen mümkündür. Son olarak, dosyaları yerel depolama alanınıza kaydetmekten çekinmeyin.

Web sitemizde ücretsiz ve kilidi açılmış mobil uygulamanın keyfini çıkarın

Uygulamanın Google Play Store’da ücretli sürümünün pek ilgi çekici olmadığını düşünüyorsanız, o zaman web sitemizde DiskDigger Pro dosya kurtarmanın kilitli olmayan sürümünü denemek isteyebilirsiniz. Burada, tamamen ücretsiz olarak tonlarca ilginç uygulama içi özellik sunuyoruz. Aynı zamanda, Android kullanıcıları en sevdikleri uygulamanın keyfini herhangi bir reklam yaşamadan da çıkarabilirler. Tek yapmanız gereken Web sitemizde DiskDigger Pro Mod APK dosyasını indirip yüklemeniz,  verilen talimatları takip etmeniz ve hazır olmanızdır.

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu