Film İzleme

Disney Plus APK

Disney Plus APK v2.9.1-rc1 Premium AbonelikliDisney tarafından geliştirilen bir android film ve dizi izleme uygulamasıdır.

Disney Plus APK da hemen hemen herkes ve her ruh hali için hazırlanmış uygun içerikler var. Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic tarafından hazırlanmış müthiş kaliteli yapımları ücretsiz bir biçimde izleyebilirsiniz.. En yeni içerikler, orijinal dizi ve filmler, eskimeyen klasikler, nostaljik yapımlar ve çok daha fazlası bir arada.

disney-plus-apk-premium

Daha önce Netflix platformunda yer alan birçok dizi ve film artık Disney Plus’ta. Siz de hemen aşağıdan ücretsiz ve premium abonelikli sürümü indirip kullanabilirsiniz. Oldukça basit kullanıma basit olan bu modda otomatik giriş yapma mevcut. Üç farklı modlanmış sürüm olarak sunuyorum. Bunlardan ilki çalışmazsa ikinciyi deneyin. Üçüncü modda sadece 14 yaş ve altı pixar filmleri falan var.

İlginizi Çekebilir: Lili Apk İndir

disney-plus-apk-premium

Disney+ sana neler mi sunuyor?
• Ayrıcalıklı bir deneyim
• Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’in yaratıcılarından sadece burada bulabileceğin orijinal içerikler
• En beğenilen filmlere ve eskimeyen klasiklere erişim
• Ailece izleme keyfi sağlayan güçlü ebeveyn kontrolü özelliği
• Hiçbir ek ücret ödemeden aynı anda dört farklı ekranda izleme olanağı
• IMAX’in genişletilmiş en/boy oranıyla izleme imkanı veren IMAX Enhanced özelliği. Belirli Marvel yapımlarında sunulur ve Disney+’ı destekleyen tüm cihazlarda kullanılabilir.

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu