Ses ve Grafik

FaceApp APK – PRO Sürüm

FaceApp APK – PRO Sürüm | Ücretsiz Uygulama indir

Bazı makyajları, yeni saç stillerini ve yeni sakallar ile nasıl görüneceğinizi hiç merak ettiniz mi? Daha güzel görünecek misiniz yoksa kendinize bu kadar uzun süre gizlenmiş tamamen yeni ve güzel bir yüz mü bulacaksınız? İşte hepsinin cevabını FaceApp Pro uygulaması ile bulacaksınız. Google Play Store mağazaların 100.000.000 kullanıcı tarafından indirilen bu uygulama tamamen ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza yüklenecek. Uygulama, kullanıcılarının yüzlerinde birden fazla değişiklik yaşamasına izin verdiği için son derece eğlenceli anları ortaya çıkarıyor. Görünümlerinizi değiştirmek için kullanılabilecek çeşitli farklı araçlar sağlayan bu uygulama sizleri kimi zaman yaşlı birisi kimi zamanda genç birisi yapacak.

Uygulamayı denemek istediğinizde kameranızdan alınan görüntüleri kullanabilir veya diğer kaynaklardan yükleyebilirsiniz. Yalnızca en iyi görüntüleri uygun kalitede sunmanız önerilir. Bu nedenle, FaceApp ile görünümünüzü test ederken en iyi deneyimlere sahip olmak istiyorsanız, en iyi resimlerinizi aramanız gerekebilir.FaceApp’ta karakterlerinin saç rengini ve stillerini değiştirmeleri mümkündür. Bununla birlikte, uygulama, çeşitli uzunluklarda ve renklerde farklı saç stilleri arasında özgürce seçim yapmanızı sağlar. Farklı saç stillerinin büyük bir koleksiyonunu deneyerek görünümlerinizi değiştirin. Uygulama ayrıca yararlanmanız için farklı sakal stillerinin büyük bir koleksiyonuna sahiptir. Farklı uzunluklar ve renklere sahip birden fazla stil FaceApp Pro uygulaması ile seni bekliyor.

Birbirinden farklı özellikleri içinde barındıran uygulama aynı zaman çeşitli ve farklı arka planlar da sunuyor. Bu, çevrenizdeki atmosferleri tamamen değiştirecek ve görüntülerin birbirinden farklı görünmesini sağlayacaktır. Renk filtreleri, mercek bulanıklaştırma özellikleri ve birçok kullanışlı araçla, akıllara durgunluk veren dönüşümlerle yüzlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Tüm bu şaşırtıcı özelliklere rağmen, uygulama şu anda tüm Android kullanıcılarının mobil cihazlarında eğlenmeleri için ücretsizdir. Bununla birlikte, herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan uygulamayı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama içi satın alımları ve reklamları biraz sinir bozucu bulanlar için, FaceApp’ın tam sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirin. FaceApp Pro Mod APK dosyası sitemizin editörleri tarafından virüs taraması gerçekleşmiş olup herhangi bir zararlı içeriğe rastlanmamıştır.

Eğlenceli Özellikler

Artık FaceApp Pro apk aracının iki ana alanını gözden geçirdiğimize göre, başka bir yönden bahsedelim. Bu uygulama aynı zamanda düz eğlence için de kullanılabilir! Fotoğraflarınızı profesyonel ve paylaşıma uygun hale getirmeye çalışmak yerine, eğlenin ve deneyin. Sizi ve arkadaşlarınızı şaşırtacak pek çok farklı özellik var. Onları kontrol edin:

Cinsiyet Değiştirme: Cinsiyetinizi tamamen değiştirin! Karşı cins olarak nasıl görüneceğinizi hiç hayal ettiyseniz, bu sizin öğrenme şansınız. Kim bilir, sırasıyla oldukça yakışıklı ya da güzel erkek ya da kadın olabilirsiniz.
AI Saç Ayarlamaları: En iyi saç stiliniz ve renginiz nedir? Peki, FaceApp yapay zekası buna karar verecek. Saçınız tanındığında, uygulama size en uygun görünümü otomatik olarak seçer.
Yaşlanma: Tamamen zamanda uçun ve kendinize yıllar sonrasına bakın. O yaşta büyükanne ve büyükbaba olduğunuzda nasıl görünürdünüz? Aslında sonuçlara şaşıracaksınız.
Celebrity Morph: Yüzünüzü en sevdiğiniz ünlülerden birine dönüştürün. Bu eğlenceli özelliği kullanarak bir sonraki Leo DiCaprio veya Scarlett Johansson olun. Aynı şekilde, sanki oradaymışsınız gibi farklı film sahnelerine yüzünüzü ekleyebilirsiniz!
Yüz Değiştirme: Diğer uygulamalarda bulunan bir diğer eğlenceli özellik ise Yüz Değiştirme. Bir arkadaş bulun ve komik sonuçlar görmek için yüzünüzü onlarla değiştirin.

Görünteleme
26.762

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu