GenelTeknoloji

Galaxy Watch 5 lansmanından önce Samsung, Hindistan’da Watch 4’ü sadece 12.940 Rs’ye satıyor

Galaxy Watch 5 lansmanından önce Samsung, Hindistan’da Watch 4’ü sadece 12.940 Rs’ye satıyor

Samsung Galaxy Watch 4 artık Samsung’un web sitesinde 44 mm Bluetooth modeli için Rs 12.940’tan başlıyor. 2021’de ülkede piyasaya sürüldüğünde, Galaxy Watch 4’ün bu çeşidi 26.999 Rs olarak fiyatlandırıldı. Bu, saati lansman fiyatına kıyasla satın alırsanız 10.000 Rs’nin üzerinde tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Galaxy Watch 4, Samsung’un iddialarına göre önceki model Galaxy Watch 3’te bulunan yonga setinden yüzde 20’ye kadar daha iyi CPU performansı ve on kat daha iyi grafik performansı sunan Exynos W920 yonga setinden güç alıyor.

Samsung Galaxy Watch 4 (44 mm model), DX+ özellikli Corning Gorilla Glass ile kaplanmış, 450×450 çözünürlüğe sahip 1.4 inç dairesel AMOLED ekrana sahiptir. 1.5 GB RAM ve 16 GB depolama alanı ile geliyor. Watch 3 ile birlikte gelen Samsung’un Tizen platformunun yerini aldığı için Google’ın Wear OS 3’ü kullanıma hazır olarak çalıştırıyor.

Galaxy Watch 4’ün 44mm Bluetooth modeli bu kadar indirimli olmasına rağmen, klasik ve LTE versiyonları da dahil olmak üzere diğer tüm varyantlar Samsung’un web sitesinde lansman fiyatlarıyla sunuluyor. Kendinize veya bir başkasına Samsung Galaxy Watch almayı planlıyorsanız, bu kaçırmamanız gereken bir fırsat olabilir. Ancak Galaxy Watch 5’in yakında piyasaya sürülebileceğini unutmayın.

Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Buds 3 ve Galaxy Watch 5’i tanıtması beklenen Unpacked etkinliğinin 3 Ağustos’ta gerçekleşeceğini doğruladı. Galaxy Watch’ın standart modellere göre daha büyük ekrana ve pile sahip olduğu, ayrıca titanyum kasalı ve daha sağlam bir tasarıma sahip “versiyonu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu