GenelTeknoloji

Gmail, tüm kullanıcılara yeni bir düzen getiriyor: İşte sizi bekleyenler

Gmail, tüm kullanıcılara yeni bir düzen getiriyor: İşte sizi bekleyenler

 

Google, popüler araçlarının birçoğunun kullanıcı arayüzünü değiştiriyor, ancak bu değişikliklerin başında, kullanıcılar için büyük bir görsel yenileme sunan Gmail gibi görünüyor. Bu yılın başlarında hakkında yazdığımız yeni Gmail düzeni şimdi tüm kullanıcılara sunuluyor.

Yeni Gmail düzeni, Meet, Chat ve Spaces gibi diğer Google iletişim ve üretkenlik araçlarını bir araya getiriyor ve Materyal Tasarımı 3’ü içeriyor. Gmail’i yakın zamanda kullandıysanız, yeni düzeni denemenizi isteyen bir istemle karşılaşmış olabilirsiniz.

İlk olarak Şubat 2022’de az sayıda kullanıcıya tanıtılan düzen, kademeli olarak daha fazla kullanıcıya sunuldu. Artık tüm Gmail kullanıcılarına geliyor.

gmail, gmail düzeni, gmail yeni düzeni, Yeni Gmail düzenini nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır. (Ekspres Fotoğraf)

Henüz yapmadıysanız, sağ üstteki Gmail Hızlı Ayarları’na gidip yeni düzeni denemek isteyip istemediğinizi soran komut istemine dokunarak yeni yeniden tasarıma manuel olarak geçebilirsiniz. Pencere daha sonra yenilenecek ve hemen geçiş yapacaksınız.

Kullanıcıların (en azından şimdilik) yeni tasarımı beğenmezlerse eski klasik Gmail düzenine dönebileceklerini unutmayın. Bunu yapmak için Gmail Hızlı Ayarlarına geri dönebilir ve şimdi klasik düzene geri dönmeyi önerecek olan istemi tıklayabilirsiniz.

The Verge tarafından hazırlanan bir rapora göre Gmail, bu yılın ilerleyen aylarında, E-posta istemcisinin tablet yönelimleri, daha iyi emoji desteği, yeni erişilebilirlik özellikleri ve diğer değişiklikler için iyileştirmeler göreceği zaman daha da fazla değişiklik alacak şekilde ayarlandı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu