Teknoloji

Google Pixel 7, Pixel 7 Pro ön siparişleri 6 Ekim’de açılabilir, yeni sızıntı iddia ediyor

Google Pixel 7, Pixel 7 Pro ön siparişleri 6 Ekim’de açılabilir, yeni sızıntı iddia ediyor

 

Mayıs ayında Google I/O 2022’de Google bize Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun arka tasarımını gösterdi. Ayrıca cihazların bu yıl sonbaharda satışa sunulacağını söylediler. Şimdi, bilgi sahibi Jon Prosser, yaklaşan Pixel serisinin 6 Ekim’den itibaren ön sipariş için hazır olacağını öne sürüyor. Bu, lansman etkinliğinin aynı gün veya bir veya iki gün önce gerçekleşeceğini gösteriyor. Ayrıca Google’ın her iki cihazı da 13 Ekim’de resmi olarak piyasaya sürebileceğini ve bilgilerin ‘çok saygın kaynaklardan’ geldiğini söyledi.

Prosser, Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun lansman tarihini doğru bir şekilde tahmin etmişti. Kesin özellikler bilinmemekle birlikte, bir rapor, Samsung tarafından 4nm işlem ve özellik paneli düzeyinde paket (PLP) teknolojisinde üretilecek olan Google’ın ikinci nesil Tensor yonga setini önermektedir. Bunun toplam maliyeti düşürmesi ve verimliliği artırması bekleniyor. Bununla birlikte, Samsung ve Google’ın birinci nesil Tensor SoC’yi rahatsız eden çeşitli sorunları çözüp çözemeyeceklerini göreceğiz.

Bu arada Google, Pixel 6a’yı Hindistan pazarında ve diğer pazarlarda piyasaya sürdü. Telefon, 6GB RAM + 128GB sürümü için 43.999 Rs’den başlıyor. Pixel 6a’nın temel özelliği, genel yazılım deneyimidir. Telefon Flipkart’ta satışa sunuldu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu