Teknoloji

Google Pixel Buds Pro incelemesi

Google Pixel Buds Pro incelemesi

 

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, tüm şekillerde, boyutlarda ve ses profillerinde gerçekten kablosuz cihazları test ettim. O kadar ki, daha önce gelenlerden çok farklı bir cihazı bana dinletmenin zor olacağını güvenle söyleyebilirim. Ancak yeni Google Pixel Bud Pro tam da bunu yapıyor, ancak herhangi bir hile olmadan.

Google Pixel Buds Pro, tanıdık görünen bir şarj çantasına sahiptir. Ancak kulakiçi kulaklıkları çıkardığınızda çok farklı şekillerde olduklarını anlıyorsunuz. Aslında, kulaklarınıza giren bir şey için şekil daha doğaldır. Kulaklarınıza ve hatta zaman zaman onları çıkarmanın biraz zor olduğu şarj kutusuna çok rahat uyuyorlar. Ancak kulaklara mükemmel oturması, gürültü engelleme özelliği açık olmasa bile çok fazla gürültüyü dışarıda tuttukları anlamına gelir. Google Pixel Buds uygulamasını kullanan kurulumda, uyumun iyi olup olmadığını test etme seçeneğine sahip olursunuz. Benim durumumda, uygulama silikon ucu değiştirmenin ses kalitesini iyileştirebileceğini söyledi.

Pixel Buds Pro ayrıca çok sezgisel dokunmatik kontrollere sahiptir – sesi ayarlamak için kaydırın, şarkıları atlamak için dokunun ve şeffaflığı açmak için uzun basın. Yeni Galaxy Fold 4’e bağladığımda, tüm bunları çok net bir şekilde ortaya koyan bir dizi işe alım mesajı aldım. Ve bağlandıktan sonra tek yapmanız gereken Google Asistan’dan seçtiğiniz bir şarkıyı çalmasını veya sizin için bir şey aramasını istemek. Bu, kulaklarınız aracılığıyla Mountain View’a doğrudan bir bağlantı gibidir.

Google Pixel Buds Pro review, Google Pixel Buds Pro price in India

Pixel Buds Pro, kılıflarında görüldü Google Pixel Buds Pro, durumlarında görülür. (İmaj kredisi: Nandagopal Rajan/Hint Ekspresi)

Beni en çok etkileyen Pixel Buds Pro’nun aktif gürültü engelleme özelliğiydi. Çok etkililer ve tavan vantilatörümün rahatsız edici tıkırtısını, klimamın rakip dronunu ve hatta açık mutfağımdan gelen gürültüyü bile yok ettiler. Benim için birinci sınıf ANC’nin iyi bir göstergesi, müzik açık olmasa bile taktığım bir kulaklık. Sabahın erken saatlerinde daha iyi odaklanmak için yazma oturumları sırasında giydiğim Google Pixel Buds Pro ile olan da tam olarak buydu.

Ama bu hiçbir şekilde müziğin buna bağlı olmadığı anlamına gelmez. Aslında, Pixel Buds Pro, etrafındaki en dengeli müzik profillerinden birine sahiptir. Gürültüyü kesen Pixel Buds Pro, sizi müziğinizle baş başa kaldığınız farklı bir ovaya götürür.
Bu yüzden Amber Rubarth’ın kulaklıkları test etmek için başvurduğum numaralardan biri olan Strive’ın iki kulaklı versiyonunu açtığımda, bunun bu kompozisyonun bunca yıldır duyduğum en iyi versiyonlarından biri olduğunu, kesinlikle kablosuz kulak içi kulaklıklar arasında olduğunu fark ettim. kulaklık. Ve bunu başarmak zordur, çünkü Strive tamamen uzayla ilgilidir ve çello sesleriyle başınızı müziğin yönüne çevirmenizi sağlar.

Google Pixel Buds Pro incelemesi, Hindistan'da Google Pixel Buds Pro fiyatı, Samsung Galaxy Fold 4’te Pixel Buds Pro’yu görmek (Resim kredisi: Nandagopal Rajan/Indian Express)

Sonra, Wale’in LoveHate Things’i bir frekanslar topluluğu gibiydi… Gerektiğinde bas vardı ama her şey ihtiyaç duyduğu katmanlı alanı elde ederken vokalleri bastırmıyordu. Sabahın erken saatlerinde bir kardiyo seansı sırasında bir loop üzerinde oynayan Baba O’Riley ile, bunun odyofil materyali olduğuna az çok ikna oldum. Belki tam olarak orada değil, ama özentileri ikna edecek kadar iyi.

Google’ın meydan okuması da burada yatıyor. Pixel Buds Pro pahalı kulaklıklardır ve kulağa çok pahalıya mal olan kulaklıklar gibi gelir. Ancak daha seçici müzik tutkunları için, bu gerçekten kablosuz Google kulaklıkları ile belki bir Sennheiser veya Sony arasında bir seçim olacak ve bu, arama devinin kulaklıkları için her zaman çok uygun olmayacak. Bu yüzden Google, müziğini seven herkesin zihnine girmek için ciddi bir pazarlama üzerinde çalışmak zorunda kalacak.

Çağrı kalitesi net ve yine gürültü engelleme özelliği, ofis katının sessiz bir bölümüne uzaklaşmak zorunda kalmadan açık ofisimde otururken aramaları yanıtlayabilmem için yeterince iyiydi. Akıllıca kullanırsanız, egzersizlerim ve birçok günlük grup görüşmeleri de dahil olmak üzere inceleme döneminde yönettiğim gibi pil ömrü kolayca bir hafta sürebilir.

18.990 Rs’de Google Pixel Buds Pro, özellikle Android kullanıyorsanız, kesinlikle yatırım yapabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklar arasındadır. Bu, büyük ses markalarını açıkça üstleniyor ve bu onun da en büyük zorluğu olacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu