Vpn

GreenNet VPN v1.5.25 VIP APK

GreenNet VPN v1.5.25 VIP APK

GreenNet VPN , Android cihazlar için ücretsiz bir VPN (Sanal Özel Ağ) güvenli proxy’dir. GreenNet VPN IP adresinizi maskeler, internet trafiğinizi şifreler, genel Wi-Fi’yi özel bir ağa dönüştürür ve kısıtlanmış herhangi bir kişiye güvenli ve anonim olarak erişebilmeniz için telefonunuzdaki site ve uygulamaların engelini kaldırmaya yardımcı olur. Engellenen uygulamalara ve web sitelerine kolayca erişin.

GreenNet VPN uygulamasının (Sanal Özel Ağ) üç ana özelliği:

• Gizli Tarama: VPN kullanarak herhangi bir gizli tarayıcı kurmanıza bile gerek kalmaz. Basitçe VPN’nizi açın ve tüm İnternet trafiğiniz tamamen şifrelenir. Çevrimiçi etkinlikleriniz tamamen anonimdir.
• Wifi Güvenliği: Tüm çevrimiçi trafiğiniz bir VPN aracılığıyla şifrelenmiş olduğundan, erişmeye çalıştığınız genel WiFi erişim noktası ne olursa olsun, halka açık Wifi risklerinden korunacak ve tam WiFi güvenliğinin keyfini çıkaracaksınız.
• Konum Spoofer: VPN, konumunuzun maskelenmesi için IP adresinizi gizler ve herhangi bir içeriğe herhangi bir yerden erişmek için coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz.

► VPN ve Proxy Karşılaştırması

VPN ve Proxy, internet trafiğinizi yeniden yönlendirerek ve IP’nizi değiştirerek kullanıcı kimliğini gizleyebilir. Bununla birlikte, bir Proxy sunucusu, Chrome, Safari veya Firefox kullanıyor olsanız da, tamamen tarayıcı tabanlıdır; ve tarayıcı dışı teknolojiyi kullanan belirli web sayfalarıyla uyumlu olmayabilir. Bir Proxy’den farklı olarak, bir VPN hizmeti tüm trafiğinizi şifreler ve tüm internet tabanlı hizmetlerle çalışır. Özetle, VPN size daha fazla çevrimiçi özgürlük, gizlilik ve güvenlik sağlayacaktır.

GreenNet VPN’i Şimdi Kurun:

► Web Sitelerinin ve Uygulamaların Engelini Kaldırın

GreenNet ücretsiz ve sınırsız VPN kullanarak herhangi bir uygulamanın veya web sitesinin engelini kaldırabilirsiniz. Facebook, Twitter, Youtube ve Snapchat gibi sosyal ağlara veya herhangi bir yerden diğer engellenen web sitelerine erişmek için devlet sansürünü ve coğrafi kısıtlamaları atlayın!

► Anonim Bağlantı ve Gizlilik Koruması

Bir VPN kullanarak, IP’niz ve konumunuz maskelenecek ve faaliyetleriniz artık internette izlenemeyecektir. GreenNet VPN hizmeti, gizlilik korumanızdır ve web proxy sunucularından daha iyidir.

► Cihazınızın Güvenliğini Sağlayın

GreenNet, halka açık WiFi bağlantı noktalarına veya hücresel veri ağlarına bağlıyken Android cihazınızın bağlantısını korur.

► Pubg mobile için VPN

GreenNet App for Pubg oyununu kullanabilir, özel DNS ve harika ping ile herhangi bir oyunun engelini kaldırabilirsiniz 🙂

► Netflix için VPN

Filmleri ve dizileri (akış içeriği) herhangi bir sınırlama veya ara belleğe alma olmadan izleyebilirsiniz.

► Yüksek Hızda anonim olarak sörf yapın

GreenNet hızlıdır! Konumunuzu otomatik olarak algılar ve sizi en yakın ve en hızlı sunucuya bağlar. Sonuç olarak, bağlantınız diğer VPN veya proxy sağlayıcılarından çok daha hızlı olacaktır.

► Kalkan WiFi Erişim Noktası

Halka açık Wi-Fi bağlantı noktaları bilgisayar korsanları için mükemmel yerlerdir ve kişisel bilgilerinizi ele geçirirlerse, kimlik hırsızlığının bir sonraki kurbanı olabilirsiniz! GreenNet VPN proxy’si, ağ trafiğinizi şifrelemek için gelişmiş VPN teknolojisini kullanır, HTTPS aracılığıyla bir web sitesine bağlanmanızı sağlar ve WiFi etkin noktanıza güvenli bir kalkan sağlar.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, bize e-posta göndermekten çekinmeyin: [email protected] GreenNet bu uygulamayı basit ve kullanımı kolay tutmak için elimizden gelen her şeyi yapıyor. Daha iyi bir iş çıkarabileceğimizi düşünüyorsanız lütfen bize bildirin. Haftanın 7 günü buradayız.

Tüm ekibimiz, bunu nasıl dünyanın en iyi Ücretsiz VPN’i yapabileceğimize dair fikirlerinizi duymak istiyor. Lütfen bize geri bildiriminizi ve önerilerinizi göndererek uygulamamızı Android’de en çok kullanılan Ücretsiz VPN haline getirmemize yardımcı olun.

MOD Özellikleri:

VIP özelliklerin kilidi açıldı.Bütün reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 9 MB
Android 5.0 ve üzeri

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu