GenelTeknoloji

Hiçbir telefon (1) hiçbir şey OS 1.1.0 güncellemesi almıyor: Nelerin değiştiğini kontrol edin

Hiçbir telefon (1) hiçbir şey OS 1.1.0 güncellemesi almıyor: Nelerin değiştiğini kontrol edin

Nothing telefonu (1) kısa süre önce, telefonun yazılım sürümünü Nothing OS 1.1.0’a yükselten ikinci yazılım güncellemesini aldı. Güncelleme, bir dizi düzeltme, kamera performansı iyileştirmesi ve hatta emojilerle tamamlanmış yeni tasarlanmış bir değişiklik günlüğü getiriyor. İşte Nothing telefon (1) güncellemesi 1.1.0 hakkında bilmeniz gereken her şey.

Yeni güncelleme hala Android 12’yi temel alıyor ve şimdi Temmuz 2022 Android güvenlik düzeltme ekini de alıyor. 117MB’lık bir indirme olan güncelleme, daha küçük değişikliklerle dolu büyük bir değişiklik günlüğüyle birlikte geliyor. Güncelleme, Nothing kurucusunun bu ayın başlarında telefonun piyasaya sürülmesi sırasında gösterdiği Tesla entegrasyon özelliğini bile ekliyor.

Kamera iyileştirmeleri

Yeni güncellemeyle yapılan kamera iyileştirmeleri, düşük ışıklı fotoğrafçılıkta iyileştirilmiş kalite ve azaltılmış gürültü içeriyor. Kamera uygulaması artık Glif ışıkları özelliğini portre modunda kullanmanıza da izin veriyor.

Hiçbir telefon (1) yeni bir sistem güncellemesi almıyor ve birçok kamera sorunu ve hata gideriliyor gibi görünüyor#Nothing #NothingPhone1 pic.twitter.com/Q1vBFvHffo

— Chetan Nayak (@chet_code) 20 Temmuz 2022

Hiçbir şey güncellemenin düşük ışıklı fotoğraflardaki dinamik aralığı ve ultra geniş kamerayla çekilen çekimlerin netliğini iyileştirdiğini iddia etmiyor. Son olarak, ana ve ultra geniş sensörlerde renk tutarlılığının da iyileştirildiği bildirildi.

Diğer değişiklikler

Telefondaki, bazen parmak izi kilit açma simgesini tamamen gizleyen ve kullanıcıları telefonun kilidini açmak için şifrelerini veya şifrelerini girmek zorunda bırakan kilit ekranı hatasını hiçbir şey düzeltmedi. Telefon ayrıca Temmuz 2022 güvenlik yamasını alır ve Glyph ışıklarını güvenilirlik açısından optimize eder.

Güncellemenin Face Unlock performansını iyileştirdiğinden ve diğer birçok belirtilmemiş hatayı düzelttiğinden de hiçbir şey bahsetmedi.

nasıl güncellenir

Nothing telefonunuzu (1) Nothing OS 1.1.0’a güncellemek için, Ayarlar/Sistem/Sistem güncellemesine gidebilir ve yeni güncellemenin değişiklik günlüğü gösterildiğinde ekranın sağ alt kısmındaki ‘İndir ve Yükle’ seçeneğine tıklayabilirsiniz. Güncelleme yüklendiğinde telefonunuzun bir kez yeniden başlatılması gerekecektir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu