Vpn

HMA VPN APK v5.63.6416 Premium Abonelikli İndir

HMA VPN APK v5.63.6416 Premium Abonelikli İndir

HMA VPN APK v5.63.6416 Premium Abonelikli İndir, Privax tarafından geliştirilen bir android VPN Proxy uygulamasıdır. Iking tarafından modlanmıştır.

HMA VPN, birçok kişisel kullanım ve güvenlik açısından birçok olağanüstü özelliğe sahip çok yönlü bir araçtır. VPN günümüzde yaygın olarak kullanılan bir tanımdır ve kullanıcıların daha iyi internet hızlarına sahip olmalarına ve interneti her zaman, her yerde güvenle kullanabilmelerine yardımcı olmak için tercih edilmektedir. Dahası, bu uygulamalar girilemeyen sitelere kolayca girebilmeniz için tasarlanııyor.

Basit kullanım

HMA VPN APK arayüzü, oldukça basit ve kullanımı kolay bir VPN uygulamasıdır. Bazı VPNler yavaş olduğu için paylaşma gereği duymuyorum ancak HMA VPN hiç de fena özellikler ve hız sunmuyor. VPN aktifken bildirim çubuğundaki bildirimi de gizleyebiliyorsunuz. Uygulama şu anda dünya çapında bulunan 200’den fazla bağlantı noktasına sahiptir. Bağlantıyı otomatik veya manuel olarak yapabiliyorsunuz. Ayrıca size en uygun bağlantı noktalarını tercih edebilir ve favorilere ekleyebilirsiniz. Böylece 200’den fazla nokta arasında seçim yapmayı kolaylaştırabilirsiniz.

hma-vpn-apk-premium

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Hızlı VPN

Bu tarz uygulamalarda önemli olan her zaman hız olmuştur. Bağlantı noktalarının ping değerlerine bakarak seçim yapmanızı öneririm. Bu uygulamaları genelde Play Store’da farklı ülkeler için yayınlanan oyun ve uygulamalar için kullanıyoruz. Fakat bazı insanlar anatomi çalışmak için de kullanıyor. Her iki şey için de gayet kullanışlı bir uygulama. İşinizi görür. Gizlilik anlamında diğer uygulamalara nazaran proxye sahip olduğu için daha iyi seçenekler sunuyor.

 

 

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu