Arkadaşlık

İnstander – İnstagram MOD APK indir – 2020

İnstander – İnstagram MOD APK indir

Instagram uygulamasının yanı sıra daha birçok işlev sunan bir İnstagram mod uygulaması arıyorsanız o zaman doğru adrese geldiniz. Bu uygulama tam profil fotoğraflarını (herkese açık ve özel) ve diğer birçok özelliği görüntülemenize izin veren en iyi Instagram mod sürümünü diyebiliriz. Hepimiz İnstagram’ın dünyanın dört bir yanından bireyleri, grupları ve işletmeleri birbirine bağlayan en iyi sosyal platformlardan biri olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ayrıca tek bir tuş ile arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir veya yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu platformdaki potansiyeliniz, yalnızca bir sosyalleşme hizmeti olarak değil, aynı zamanda hizmetlerini dünya çapında pazarlayan şirket olabilirsiniz. Oldukça işlevsel olan İnstagram’ı sizlere daha fazla anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Instander Apk nedir?

İnstander uygulaması android için İnstagram uygulamasının ücretsiz bir modifikasyonudur. Orijinal uygulamadan ayrı olarak bir çok iyileştirme ve özellik var. Bu, size reklamlar, resim indirme, video indirme ve gibi daha fazla özellik sunan Android cihazlar için bir Instagram modudur. Size orijinal uygulamada bulunmayan birçok özelliği sunan bu yapım sayesinde bir çok İnstagram ihtiyacınızı gidereceksiniz.

Instagram Mod APK + Clone nedir?

Bilmeyen kullanıcılarımız için sizlere klon İnstagram uygulamasının ne işe yaradığını anlatacağız. Tamamen güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bu tür uygulamaları sitemizden indirmenizi tavsiye ediyoruz. İnstagram APK + klonu, Instagram’ın değiştirilmiş bir sürümüdür; bu, orijinal uygulamaya ve bazı ekstra işlevlere ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Klonlanmış sürüm, tamamen farklı bir logo ve uygulama adına sahip başka bir uygulamadır. Fakat kendi hesabınızı yine aktif şekilde kullanabileceksiniz. Uygulama temelde Instagram’ın temel sürümüne dayanmaktadır.

Ana Özellikler
Reklamsız
Tamamen ücretsiz bir uygulamayla beraber İnstagram reklamları kaldırıldı.
İndirmesi kolay
Fotoğrafları, videoları, hikayeleri ve IGTV’yi kolayca indirin.
İyi kalite
Fotoğraflarınızı ve hikayelerinizi daha kaliteli yükleyin.
Sürüm

Uygulamanın orijinal ve klon olmak üzere 2 sürümü vardır.

Orijinal  – Instagram

Resmi Instagram uygulaması kaldırılmalıdır. Diğer uygulamalarla entegrasyonu destekler.

Klon  – Instander

Resmi uygulamanın yanına yüklemenize izin verir. Farklı bir simge ve uygulama adına sahiptir.
Diğer Harika Özellikler
Otomatik video oynatmayı etkinleştirin / devre dışı bırakın
Bu ortak bir özelliktir. Şimdi, videoyu düzenlemeyi seçip seçmemeniz size kalmış.
Tam boyutlu Instagram DP görüntüleyebilir.
Kişisel veya genel hesabın resminin tam boyutta olup olmadığını DP’ye basmanız yeterlidir. Bu, Instagram’daki can sıkıcı özelliklerden biridir. WhatsApp, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarına bağımlı hale geldik, her zaman DP izleme eğilimindeyiz, ancak Instagram’da hepsi boşuna çünkü resmin tamamını göstermedi.
Görsel hikayeleri gizle:
Artık Instagram Mod APK ile gördüğünüz hikayeleri gizleyebilirsiniz. Hatta, başkalarının hikayelerini onların bilgisi olmadan izleyebilme yetkisine sahip olacaksınız. Bu işlev, WhatsApp’taki Veri Koruma ayarları ile hemen hemen aynı olarak karşımıza çıkıyor.
Instagram gönderinizi başkalarıyla paylaşın
Her şeyden önce, hikayelerinizi ve yayınlarınızı sosyal çevrimiçi sosyal ağlarda paylaşırken diğer hesapların içeriğiyle ilginç etkileşimlerin tadını çıkarabilirsiniz. Ve Instagram ile, ilgilenmeyebileceğiniz anlamlı rastgele içerik bulmak için gönderiler aramanıza gerek kalmaz. Bunun yerine, uygulama, gönderileri belirli konulara göre sınıflandırır, böylece kullanıcılar ilgi alanlarını buna göre kolayca seçebilir. Böylece, sosyal ve deneyimleri Instagram’a istediğiniz zaman hızlı ve etkili bir şekilde entegre edebilirsiniz.
Arkadaşlarınıza mesaj atın ve bağlantı kurun
İlgilenenler için uygulama üzerinden mesaj gönderip almak da mümkündür. Sosyal ağlarda veya günlük yaşamınızda gördükleriniz hakkında arkadaşlarınızla eğlenmeye ve ilgi çekici sohbetler yapmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bağlantıda kalın ve mükemmel güvenli mesajlaşma deneyiminin keyfini çıkarın.
Instander nasıl indirilir ve kurulur?
İlk önemli adım, orijinal uygulamanız olan Instagram’ı kaldırmaktır. Evet, Instagram’ı kaldırmadan çalışmayacaktır.
Yukarıdaki indirme bağlantısına gidin ve İnstander apk dosyasını indirin.
İndirdikten sonra, telefon ayarlarınızda “Bilinmeyen Kaynaklar uygulamasını” etkinleştirmeniz istenir.
Tamamlandığında APK indirilecek ve hepsi kurulacaktır.
Uygulamayı açın ve yukarıdaki özelliklerden herhangi birini değiştirin.

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu