Teknoloji

JBL’nin Tour Pro 2 kablosuz kulaklıkları dünyanın ilk ‘akıllı’ şarj çantasına sahip

JBL’nin Tour Pro 2 kablosuz kulaklıkları dünyanın ilk ‘akıllı’ şarj çantasına sahip

 

JBL, geliştirilmiş gürültü engelleme ve performans özelliklerine sahip bir çift gerçek kablosuz kulaklık olan Tour Pro 2’yi duyurdu. Ayrıca şirketin ‘dünyanın ilk akıllı şarj çantası’ dediği şeyle birlikte geliyor.

JBL Tour Pro 2 şarj çantası, JBL Headphones uygulamasına kıyasla kulaklık ayarlarında gezinmeyi kolaylaştıran yerleşik bir ekrana sahiptir. Kasa, kulaklık seçeneklerini özelleştirmek, Aktif Gürültü Önlemeyi (ANC) etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak, arama ve mesaj bildirimlerini kontrol etmek ve hatta oynatmayı kontrol etmek gibi çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için kullanılabilen 1,45 inç LED dokunmatik ekrana sahip.

Tour Pro 2

Spesifikasyonlara gelince, Tour Pro 2, Tour Pro Plus’taki 6.8 mm sürücülerden önemli bir yükseltme olan 10 mm sürücülere sahiptir. Kablosuz kulaklıklar, Bluetooth 5.3 bağlantısı sunar ve uzamsal sesi destekler. Ayrıca altı adet gürültü önleyici mikrofon ve Aktif Gürültü Engelleme performansını optimize edebilen bir kulak kanalı testi ile birlikte gelir.

Tour Pro 2, toplam pil ömrünü 40 saate çıkaran 30 saat daha sunan kasasıyla on saate kadar müzik çalma sunar. JBL, kulaklıkların Avrupa pazarında 249 avroluk bir fiyat etiketi ile satışa sunulacağını ve bu da 19.800 Rs civarında bir yere dönüşeceğini söyledi. Ancak Tour Pro 2’nin Hindistan pazarına gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Tour Pro 2 kablosuz kulaklıklara ek olarak şirket, Avrupa pazarında da satışa sunulacak ve 299 Euro (yaklaşık 23.800) fiyatla satışa sunulacak Tour One M2 kulaklıklarını da piyasaya sürdü.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu