Dövüş

Marble Clash APK v0.9 Para Hileli Mod

Marble Clash APK v0.9 Para Hileli Mod

Marble Clash APK v0.9 Para Hileli Mod, MAD PIXEL tarafından geliştirilen bir android online robot savaşı oyunudur.

3 boyutlu bir arenada robotlar arasında geçen bir aksiyon savaş oyunudur. Third person shooter bir oyun. Yani üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanıyor. Ki oyunda temel amaç olabildiğince para kazanmak ve robotunuzu geliştirmek. Sol üstten ne kadar para kazandığınızı takip edebiliyorsunuz. Fakat para hileli sürümü eklediğim için pek umrunuzda olmayacak zaten.

Oynanış

Tamamen bahis koyarak oynanan oyunda diğer oyuncular paranıza göz dikmiş durumda. Bu yüzden karşınıza çıkan tüm robotları yok etmeniz gerekiyor. Bu sayede onların yatırdığı paralara konabilirsiniz. Hatta kavganın altın kuralı kaçmayı da deneyebilirsiniz. Gerektiğinde kaçıp uygun anı yakalayınca lurk atıp arkalayabilirsiniz. Kaçarken saldırı yapamıyorsunuz bu arada.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Oyun toplamda dört turdan oluşuyor. Süreyi ekranın üst kısmından takip etmeniz gerekiyor. Dolayısıyla zamanlayıcı bittiğinde, tur sona erer. Katılımcıların yarısı tıpkı fall guys mantığındaki gibi bir tur sonra elenecek. Diğerleri hala battle royale’de savaşmaya devam edecek. Son tur en zorlu olanıdır çünkü kazanmak için en fazla parayı toplamanız gerekecek.

marble-clash-apk-mod

Oyundaki haritalarda dört alan mevcut. Dilediğiniz alanı erkenden seçmek size kalmış. Her turda bu alanlardan birisi yok oluyor. Bu sayede sayı azaldıkça haritadaki alan da kısıtlanıyor. Kısıtlandıkça da zorlu rakiplerle mücadele de kızışıyor. Olabildiğince her turda stratejik davranmak zorunda kalacaksınız. Gerektiğinde kaçar ve uzun süre sabit durmazsanız kolaylıkla turları geçebilirsiniz. Hatta bazen saklanmak bile işe yarıyor.

marble-clash-apk-mod

Her tur sonunda gelişim

Tamamladığınız her turun sonunda robotunuz için ek silahlar ve bileşenler satın alacaksınız. Geliştiğiniz için daha güçlü ve hızlı olacaksınız. Hatta ek ateş gücü sizi bayağı güçlü yapacak. Önemli olan seviyelerde ne kadar para kastığınız. Gerçi para hileli sürüm olduğu için herkesin içinden geçeceksiniz. Ayrıca robotunuzu istediğiniz 30 farklı renge boyayın ve robotunuz skinler ekleyin. Oldukça keyifli olan oyunu hemen aşağıdan indirin.

 

 

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu