Film İzleme

Moviebase APK 3.5.3 Premium Abonelikli İndir

Moviebase APK 3.5.3 Premium Abonelikli İndir

 

Moviebase APK 3.5.3 Premium Abonelikli İndirMoviebase tarafından geliştirilen bir android film ve dizi veri tabanı uygulamasıdır. Bu uygulamayı film ve dizi seçmekte zorlananlar için şiddetle tavsiye ediyorum.

Moviebase APK, bir film ve dizi izleme uygulaması değildir. Bu uygulama ile izlemek için dizi ve film arıyorsunuz. Ayrıca izlediğiniz filmleri ve dizileri müthiş bir düzen içerisinde kaydediyorsunuz. Uygulamada hesap giriş işlemini Google, Twitter veya Eposta ile yapamıyoruz. Premium sürüm aktif olduğu için Trakt ile giriş yapmanız gerekiyor. Trakt dünyaca ünlü bir film veri tabanı sistemidir. Fakat Türkçe dil desteği olmadığı için bu tarz uygulamalara ihtiyaç duyuyoruz.

moviebase-apk-premium

Çoğumuz film seçmek için korsan film sitelerini kullanıyoruz. Fakat kendinize liste yapmanıza fırsat tanımayan bu siteler yerine bu uygulamada listenizi oluşturun. Daha sonra da gidip ister Netflix, Disney gibi dijital platformlarda izleyin. Her zaman şöyle otursam da kendime bir film dizi listesi yapsam demişimdir. Fakat buna olanak tanıyan neredeyse hiç Türkçe uygulama bulamıyordum.  Gerçekten hem kullanışlı hem de basit bir ara yüze sahip.

moviebase-apk-premium

Google Play’de 1 milyondan fazla kişi tarafından indirilen uygulamayı, android 6.0 ve sonrası tüm cihazlarda sorunsuz bir biçimde kullanabiliyoruz. Ayrıca yaklaşık 25 bin kişi tarafından değerlendirilen uygulamaya 5.0 üzerinden ortalama 4.6 puan verilmiş. Açık ara en iyi film ve dizi listeleme uygulamasıdır. Şimdi bazı Google Play yorumlarını aşağıda paylaşacağım.

moviebase-apk-premium

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Final vermiş bir diziyi izlemeye yeni başladığınızı veya bir kaç diziyi aynı anda izlediğinizi düşünün. Kaldığınız bölümü bölümleri herhangi bir sayfadan takip etmek mümkün değil. İstatistikler ücretli. Reklamlar yeterli sayıda. Sanatçı profilleri güzel. Ama TvTime uygulaması daha kullanışlı.

Bütün programları kullandım, açık ara en iyisi. •Türkçe olması •Arşivin çok büyük olması •Kullanım kolaylığı. Sadece bazı film ve dizilerin afişi yok, bunu düzeltirseniz çok iyi olur.

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu