Teknoloji

Netflix kendi ‘Heads Up!’ sürümünü piyasaya sürüyor abonelere özel

Netflix kendi ‘Heads Up!’ sürümünü piyasaya sürüyor abonelere özel

 

Netflix, popüler mobil oyun Heads Up’ın “Netflix Heads Up!” adlı kendi sürümünü piyasaya sürdü. Oyunu oynarken, oyuncular bir dakikalık süre dolmadan başka bir oyuncunun alnındaki kelimeleri tahmin etmek zorunda kalacaklar. Sadece Netflix abonelerine sunulacak.

Netflix Başında! Ellen Digital Venture ile ortaklaşa geliştirildi ve kullanıcılara, Bridgerton, Stranger Things ve Swquid Game gibi platformdaki popüler dizilerden ilham alan 28 destenin yanı sıra Geeked ve Strong Black Lead gibi Netflix sosyal kanallarıyla Netflix bilgilerini test etme şansı veriyor. .

Oyunu oynarken bazı destelerden bekleyebilecekleriniz şunlardır:

Bridgerton: Sevgili Nazik Okuyucu, hit şova dayalı ipuçlarını tahmin ederken eğlenceli bir topun içine gireceğiniz Bridgerton güvertesini oynamaya davetlisiniz.

GEEKED: Bilim kurgu, korku, fantezi, çizgi roman ve video oyunu meraklılarını hedefleyen bir deste

NetflixIsAJoke: Komik harikaları ve komedi terminolojisini içeren bir deste.

Squid Game: Netflix’teki popüler Güney Kore dizisi Squid Game’e dayanan bir deste

Strong Black Lead: Strong Black Lead, Siyah sesleri, hikayeleri ve yaratıcıları güçlendirir. Netflix’teki Strong Black Lead destesi Heads Up! Siyah aktörler, eğlenceler, diziler ve filmler hakkında kullanıcı bilgilerini test edecek

Strange Things: Popüler Netflix dizisi Stranger Things’den karakterler, kelimeler, ifadeler ve daha fazlasını içeren Stranger Things temalı deste.

Netflix Başında! Android ve iOS cihazlarda Netflix uygulamasında kullanıcılara sunulacak. Oyun ayrıca kullanıcıların maçlarının kayıtlarını Instagram, TikTok, WhatsApp ve diğer platformlarda paylaşmalarına izin verecek. Ayrıca Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce ve Tayca dahil olmak üzere 15 farklı dilde sunulacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu