GenelTeknoloji

OnePlus Nord Buds CE 1 Ağustos’ta piyasaya sürülecek

OnePlus Nord Buds CE 1 Ağustos’ta piyasaya sürülecek

OnePlus, Nord Buds CE’yi bu yıl 1 Ağustos’ta piyasaya sürüyor. Nord Buds CE, telefon üreticisinin ses ürünleri portföyüne eklenecek ve bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülen Nord Buds ve OnePlus Buds Pro gibi diğer OnePlus kulaklıklarıyla birlikte satılacak. .

OnePlus yakın zamanda resmi Twitter tanıtıcısında yaklaşmakta olan ürünü duyurdu, hatta bir gövdeye sahip gibi görünen kulakiçi kulaklıkların tasarımına ve kulakiçi kulaklıkların üstünde ikincil bir mikrofon setine benzeyen şeye işaret etti. Aşağıdaki tweete göz atın.

OnePlus Nord Buds CE, muhteşem ses kalitesi ve harika tasarımların mirasını sürdürmek için 1 Ağustos’ta geliyor.

— OnePlus Hindistan (@OnePlus_IN) 22 Temmuz 2022

‘CE’ takma adı, bunların şu anda Hindistan’da 2,599 Rs’ye mal olan Nord Buds’tan daha uygun fiyatlı kulaklıklar olacağını öne sürüyor. Nord Buds, 12,4 mm dinamik sürücüler, 30 saatlik pil ömrü ve hızlı şarj ile birlikte gelirken, Nord Buds CE hakkında hala fazla bir şey bilmiyoruz.

‘Çekirdek Sürüm’ tomurcukları, belki de daha az toplam pil ömrü ve özelliklere sahip olabilir veya diğer bazı özellikleri azaltabilir. Ayrıca görselden, kulakiçi kulaklıkların tıpkı markanın ilk TWS kulakiçi kulaklıkları olan orijinal OnePlus Buds gibi silikon uçlara sahip olmadığını görüyoruz. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca, tıpkı birinci nesil OnePlus Buds gibi kulakiçi kulaklıkları dikey olarak taşıyacak gibi görünen oval bir kasa ile birlikte geliyor.

Kulaklıklar hakkında daha fazla bilgi, 1 Ağustos’taki lansmana kadar önümüzdeki birkaç gün içinde sunulacak. Bu arada, Hindistan’daki 2022 Amazon Prime Day satışı sırasında kontrol edebileceğiniz bir dizi başka TWS kulakiçi kulaklık ve kulaklık sunuluyor. 24 Temmuz’dan önce.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu