Vpn

PandaVPN Pro APK v6.3.1 İndir

PandaVPN Pro APK v6.3.1 İndir

PandaVPN Pro APK v6.3.1 İndir – AĞUSTOS 2022, PandaVPN Official tarafından geliştirilen bir android VPN uygulamasıdır. Premium sürümü indirGO.club takipçileri tarafından çok fazla istendiği için ne yapıp edip eklemeye çalıştım. Umarım kıymetini bilirsiniz.

Piyasada birçok VPN uygulaması bulunuyor fakat gizlilik ve güvenlik konusunda emin olduğum tek uygulama PandaVPN diyebilirim. Hintliler bu konularda uzman diyebiliriz artık. Biliyorsunuz birçok hileyi Hintli arkadaşlar yapıyor ve güvenli bir şekilde paylaşıyorlar. Tek amaçları kendilerini geliştirmek olan bu arkadaşların yaptığı uygulamalara bayılıyorum. Onlar da bu VPN uygulamasını şiddetle öneriyorlar.

Google Play’deki erken erişim oyunlarını görün

Özellikle Google Play’de erken erişimdeki oyunları görmemizi sağlayan bu VPN ile göremediğiniz oyunları görüp indirme yapıyoruz. Ben de web siteme eklemeden önce bu uygulama ile kontrolleri sağlıyorum. Uygulamanın VPN noktaları da oldukça hızlı. Hani oyunu gördük dosya boyutu büyük ama yavaş iniyor derdi de yok. Şimdi bir de genelde Google Play’de ilk çıkan oyunlar belirli ülkeler için aktif oluyor. Filipinler, Brezilya, Kanada gibi ülkelerin VPN lerini arıyor millet. Bu uygulamada hepsi var. Üstelik bu uygulama ile erken erişim oyunlarına nasıl erişeceğinize dair video da ekleyeceğim buraya.

pandavpn-pro-apk

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Gizlilik ve Koruma

Bir kere VPN uygulaması dediğin aynen böyle olacak. Günlük kaydı tutmuyor asla. Kişisel bilgi istemiyor. Üstüne gizli bir şekilde internette dolaştırıyor. Bunu da ECC Şifreleme teknolojisi ile yapıyor. Bu da şu demek, veri sızıntısı veya bilgi hırsızlığı yapılamıyor asla. Tüm verileriniz şifreli olarak cihazınızda kalıyor. PandaVPN PRO APK, IP adresinizi gizler ve izlenmenizi engeller ve web sitelerini anonim olarak ziyaret etmenizi sağlar. Özel bilgileriniz güvendedir ve hiç kimse çevrimiçi aktivitenizi takip edemez. Ayrıca uygulama tamamen Türkçe olduğu için kullanmakta asla zorlanmayacaksınız.

pandavpn-pro-apk

Google Play’de 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilen uygulamayı, android 5.0 ve sonrası tüm cihazlarınızda sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca PandaVPN Pro APK ye 5.0 üzerinden ortalama 4.5 puan verilmiş. Siz de eğer sağlam bir vpn uygulaması arıyorsanız, hemen aşağıdan ücretsiz ve pro sürümünü indirin.

 

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu