İOSMobilNasıl

PC’de Apple TV Nasıl İzlenir

İnsanların Ted Lasso , Severance , The Morning Show veya Dickinson hakkında konuştuğunu duyduysanız , bu programları izlemek için Apple TV+ abonesi olmanız gerektiğini biliyor olabilirsiniz.

Apple TV Plus’ın bazı mükemmel içerikleri yayınladığına şüphe yok . Neyse ki, akış hizmetini kullanmak için bir Mac kullanıcısı olmanız gerekmez. Bu makalede, bir Windows PC’de Apple TV Plus izlemenin birkaç yolunu gözden geçireceğiz.

Neden Apple TV+?

Gerçekten de, herhangi bir Apple TV+ programı veya filmi izlemeden bütün bir hayat yaşayabilirsiniz. Öte yandan, 2022 Akademi En İyi Film Ödülü’nü kazanan film CODA’yı izlemek isterseniz, yalnızca Apple TV+’da bulabilirsiniz. Benzer şekilde, Apple TV+, The Problem with Jon Stewart’ı izleyerek veya Suspicion’daki Uma Thurman’a göz ziyafeti çekerek X kuşağının gençliklerini hatırlayabildiği tek yerdir .

Apple TV+, günün en popüler eğlencesine ayak uydurmak istiyorsanız, olmazsa olmaz bir yayın hizmeti olarak Netflix, Hulu, Amazon Prime, Disney Plus, Paramount+ ve HBO Max saflarına katıldı.

İlginizi Çekebilir: Android’de Gizli Ekran Kaydedici Nasıl Etkinleştirilir

Apple TV+ Nasıl Ücretsiz Alınır

Apple TV+ akış hizmetinin Apple TV cihazından farklı olduğunu unutmayın . Apple TV+’a erişmek için bir Apple aygıtına sahip olmanız gerekmez. Yine de, yeni bir iPhone, iPad , iPod touch, Apple TV veya Mac için pazardaysanız, bu iOS cihazlarının üç aylık ücretsiz Apple TV+ hizmetiyle geldiğini duymaktan mutlu olacaksınız.

Bununla birlikte, daha çok bir Microsoft/Android kullanıcısıysanız, yedi günlük ücretsiz deneme için yine de kaydolabilirsiniz. Bundan sonra, bir abonelik ayda 4,99 ABD dolarına mal olacak – diğer bazı akış hizmetlerine kıyasla makul fiyatlı.

Apple TV+ Her Yerde

Apple TV

PC kullanıcısı olmak, Apple TV+’dan akışlı programların ve filmlerin keyfini çıkarmanın önünde bir engel değildir. Ekranlı tek bir Apple aygıtınız bile varsa, Apple TV içeriğini o aygıtta aktarabilir ve ekranı PC’nize yansıtabilirsiniz. Ve bu size çekici gelmiyorsa, kişisel bilgisayarınızdan Apple TV+’a erişmenin başka yollarından da bahsedeceğiz.

Bir Web Tarayıcısında Apple TV+ Nasıl İzlenir

Yeni bir Apple TV satın almanın yanı sıra, Apple TV+ izlemenin en kolay yolu web sitelerinde. Chrome’u veya başka bir web tarayıcısını açın, tv.apple.com’a gidin ve sağ üst köşedeki oturum açma bağlantısı aracılığıyla Apple Kimliğinizle oturum açın.

Apple Music veya iCloud gibi diğer Apple servisleri için kullandığınız kimliğin aynısını kullanacaksınız ve henüz bir kimliğiniz yoksa kayıt bağlantısını bulmak kolaydır.

Apple TV web sitesi arayüzünde özellikle eksik olan herhangi bir arama işlevi. Giriş yaptıktan sonra, izlemek istediğiniz bir şey bulana kadar etrafa göz atmanız gerekecek. Neyse ki, katalog aradığınızı bulabilecek kadar küçük.

iTunes ile Apple TV+ izleyin

Microsoft Store’da utanç verici bir 2,4 yıldıza sahip olan Windows için iTunes, eleştirilere sahip değil, ancak bir PC’de Apple TV+’daki programları izlemenin bir yolu olmaya devam ediyor. iTunes’un en son sürümünü açın veya yükleyin ve sol üst köşedeki açılır kutudan TV Şovları veya Filmler’i seçin.

iTunes hesabınızda indirilen tüm içerik listelenecektir. Bir dizi veya film bulun ve şimdi izlemek için Oynat’a basın.

Apple TV+ Uygulamasını Microsoft Store’dan yükleyin

Apple TV uygulamasını Microsoft Store’dan yüklediğinizde, yalnızca Apple TV+ filmlerini izlemekle kalmaz, uygulamayı diğer premium kanallara abone olmak ve film satın almak veya kiralamak gibi başka şeyler yapmak için de kullanabilirsiniz. Windows 10 sürüm 18362.0 veya üzerini x64 mimarisi ile çalıştırıyor olmalısınız.

Bir Apple Cihazını PC’nize Bağlayın

Macbook veya iPhone gibi bir Apple cihazınız varsa , cihazın ekranını Windows PC’nize yansıtmak için AirPlay’i kullanabilirsiniz. İzlemek istediğiniz Apple TV+ programını veya filmini yayınlayabilmesi için akış cihazının kablosuz ağa bağlı olduğundan emin olun.

TV’yi Monitör Olarak Kullanıyorsanız

Bazı PC kullanıcıları monitör yerine televizyon kullanır . Bilgisayarı bir HDMI kablosuyla televizyona bağlayabilir veya bir Chromecast cihazı kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, bilgisayarınızı bir akıllı TV ile kullanıyorsanız, televizyonun Apple TV uygulamasını kullanabilirsiniz.

Televizyonunuzda uygulama mağazasını ziyaret edin ve Apple TV+ uygulamasını arayın. Alternatif olarak, Apple TV+’ı Roku cihazı olan bir televizyonda izleyebilirsiniz .

Kordon Kesiciler için Kaynaklar

Tüm Apple TV+ programlarını tamamladığınızda, oradaki tüm harika akış içeriğini unutmayın. Criterion Collection’ın eleştirmenlerce beğenilen filmlerinden şu anda Amazon Prime’daki en iyi filmlere kadar , nerede bulacağınızı size söyleyebilmek için her zaman en iyi akış içeriğini arıyoruz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu