Uygulamalar

QuickEdit Text Editor PRO APK

QuickEdit Text Editor PRO APK


QuickEdit Text Editor PRO APK 1.9.0 b189 Full İndir
, Rhythm Software tarafından geliştirilen bir android metin düzenleme uygulamasıdır.

Yazılımcılar, programcılar günümüz çağında bayağı çoğalmaya başladı. Fakat android cihaz kullananlar bilgisayardaki gibi rahat kullanım sunan text editörlere ihtiyaç duyuyorlar. Bilgisayarda notepad++ gibi uygulamalara alışkın kişiler mobilde ne yapacağını veya ne kullanacağını bilmiyor. Ben de bu arkadaşlar için kullanışlı bir text editör paylaşma gereği duydum.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Daha önce, kodlamaya ve kod yazmaya başlamak için bilgisayarınızı kullanmanız gerekiyordu. Bunu yapmak için en iyi seçenekler Adobenin araçları, sublime text editör veya notepad++ gibi programlardı. Ancak şu anda akıllı telefonlar zaten çok güçlü hale geldi. Neredeyse sadece bir Bluetooth klavyeyle, akıllı telefon kullanışlı bir dizüstü bilgisayar haline gelebilir. QuickEdit Text Editor Pro APK , akıllı telefonunuzda bir bilgisayarla çalışıyormuş gibi kolay ve hızlı bir şekilde çalışmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır.

QuickEdit Text Editor PRO

Programlama dillerini destekliyor

Bir text editörün birçok programlama dilini desteklemesi gerekiyor. Bu çok önemli bir unsurdur. Çünkü programlama yaparken bazı hazır söz dizimlerine ihtiyaç duyuyoruz. Bu da işimizi kolaylaştırmaya yarıyor. Mesela html yazarken div classlarını hızlı bir şekilde siz classı açar açmaz otomatik kapatacağını bilir. Bu sayede vakitten tasarruf eder ve işinizi hızlıca halledebilirsiniz. Genelde hızlı yazan yazılımcılar bir hata yaptığında saatlerce aramak zorunda kalır. Bu uygulama sayesinde yaptığınız hatalar bir uyarıyla size bildirilir. Siz de hatayı düzeltip işinize devam edersiniz. Programlama dili havuzu oldukça geniş olduğu için bu uygulamayı tercih ettim. Zaten başka sitelerden içerik indirmeyi bıraktığınız gün daha mutlu olacaksınız.

quickedit-pro-apk

Basit ve kullanımı kolay

Programcılar yeni dilleri her an takip etmek zorundalar. Takipten sonra bu dillerin inceliklerini ve pratik kullanımını öğrenmeleri gerekiyor. Bunun için de kullanışlı metin düzenleyiciler kullanmalılar. Quick Edit tam bu iş için hazırlanmış bir uygulama. Ara yüz oldukça basit ve göz yormayan şekilde tasarlanmış. Bunun yanı sıra satırlar arasında gezinmeyi kolaylaştıran birçok araç mevcut. Arama özelliğini de kullanarak tıpkı bilgisayarda olduğu gibi dilediğiniz kod satırını arayıp bulabilirsiniz. Ek olarak eğer android oyun veya uygulama içerisindeki kodlarda değişiklik yapmak istiyorsanız, düzenleyici olarak yine bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Özellikle FTS yaması yapan arkadaşlar dil satırlarını bu uygulama ile değiştiriyorlar.

quickedit-pro-apk

Eğer kodlama bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, Mimo Learn to Code Apk Premium Kodlama Öğren uygulamasıyla öğrenmeye başlayabilirsiniz. Google Play’de QuickEdit uygulaması 10 milyondan fazla indirme almış ve android 4.1 ve sonrası tüm cihazlarınızda sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca 5.0 üzerinden 4.3 ortalama puan alan uygulamayı hemen aşağıdan ücretsiz ve pro sürüm reklamsız olarak indirip kullanabilirsiniz.

Kaynak
İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu