Yarış

Racing in Car Multiplayer 2022 APK v0.5 Satın Alma Hileli

Racing in Car Multiplayer 2022 APK v0.5 Satın Alma Hileli

 

Racing in Car Multiplayer 2022 APK v0.5 Satın Alma Hileli, TOJGAMES tarafından geliştirilen bir android online yarış oyunudur.

Racing in Car Multiplayer 2022 APK, sizi yoğun bir yarış simülasyonuna sokuyor. Arcade sim kategorisinde yer alan oyun Forza Horizan 5 tarzında. Oyun içeriği oldukça geniş ve dilediğiniz gibi modifiye yapıyorsunuz. Piyasadaki çoğu araba yarışından daha iyi durumda. Henüz yeni çıkan oyunu şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle NFS2 hayranları için oyunda bir sürpriz de yer alıyor. Meşhur yeşil Nissan 350z oyunda yer alıyor. Her ne kadar araçların gerçek lisansları olmasa da modelleri birebir. Need for Speed hayranları bu oyunu çok sevecek.

racing-in-car-multiplayer-apk-mod

Oyuna başlar başlamaz bizi garaj kısmı karşılıyor. Buradan store kısmına girip Premium seçeneğini her girişte aktif etmeniz gerekiyor. Bu sayede 3 efsane araca ve reklamsız sürüme sahip oluyorsunuz. Google Play’de gördüm. Hepiniz reklamlara sövmüşsünüz. Diğer satın alınabilir ögeleri de burdan alın mutlaka. Başka hileye gerek kalmıyor zaten. Studio kısmına girip aracınızı dilediğiniz gibi modifiye ediyorsunuz. Modifiye seçeneklerini en soldan saycam şimdi. En solda renk paleti var. Ardından özel modifiye seçeneği geliyor. Her araçta aktif değil bu. Klasik pencere renklerini ayarlama kısmı da var. İngilizcesi Window tint. Anladınız siz. Window tintin yanı sıra ilk defa gördüğüm far camlarını ve ışığını ayarlama var müthiş bir şey. Sonrasında lastikler, jantlar, süspansiyon, egzos dumanı ve spoiler ve diğer şeyler geliyor. Şimdiye kadar gördüğüm en geniş modifiye seçeneğine sahip mobil araba yarışı oyunu.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

racing-in-car-multiplayer-apk-mod

Google Play’de şimdiden 500 bin indirilen oyunu, android 4.4 ve sonrası tüm cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Ayrıca yaklaşık 5 bin kişi tarafından değerlendirilen oyuna 4,6 puan verilmiş. Siz de hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip deneyin.

racing-in-car-multiplayer-apk-mod

 

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu