Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 16 Ağustos’ta açılacak ön siparişler

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 Hindistan 16 Ağustos’ta açılacak ön siparişler: İşte teklifler

 

Samsung, dün en yeni katlanabilir akıllı telefonları olan yeni Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’ü tanıttı. Şimdi, Güney Koreli akıllı telefon üreticisi, telefonların 16 Ağustos’ta yapılması planlanan Live Commerce etkinliğinde ön siparişe sunulacağını duyurdu. Samsung.com’da Galaxy Z serisi için düzenlenen bir ön rezervasyon etkinliğidir. Hindistan müşterileri etkinlikten Galaxy Z telefonları için ön rezervasyon yapabilecekler. Ancak Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Flip 4 için Hindistan fiyatlarını doğrulamadı.

Şirket ayrıca, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için ön rezervasyon yaptıranların 40.000 Rs değerindeki avantajlardan ve 5.199 Rs değerinde özel bir hediyeden yararlanabileceğini söyledi. Live Commerce etkinliği sırasında kullanıcılar, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 1 TB varyantı için özel Ismarlama baskıyı da rezerve edebilecekler.

 

Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition için ön rezervasyon yaptıranlar, yukarıda belirtilen avantajlara ek olarak 2.000 Rs değerinde ince ve şeffaf bir kapak da alacaklar. Live Commerce’deki özel tekliflerin 16 Ağustos saat 12:00’de başlayacağını ve 17 Ağustos gece yarısına kadar geçerli olacağını lütfen unutmayın.

Galaxy Z Flip 4 999 dolardan başlarken, Galaxy Z Fold 4 1.799 dolardan itibaren fiyatlandırılıyor. Geçen yıl Galaxy Z Fold 3’ün başlangıç ​​fiyatı 1.49.999 Rs idi. Galaxy Z Flip 3, 84.999 Rs’de tanıtıldı. Samsung, katlanabilir telefonlarının yanı sıra Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro’yu da duyurdu. Bu ürünlerin Hindistan’da ne zaman satışa sunulacağı henüz teyit edilmedi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu