Savaş

Savaş Pilotu Simülatörü 3B APK 2.6.52 Para Hileli İndir

Savaş Pilotu Simülatörü 3B APK 2.6.52 Para Hileli İndir, Fun Games For Free tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak sunulan bir android uçak simülasyonu oyunudur.

Gerçekçi uçuş simülasyon oyunu

Savaş Pilotu Simülatörü 3B Apk, bir simülasyon oyununun ihtiyaç duyduğu tüm unsurlara sahiptir. Sahne malzemelerinden süpersonik JET’lere, kargo uçaklarından askeri savaş uçaklarına kadar gerçeklikten alınan tonlarca uçağın sahibidir. Bu, oyuncuların her oyun stilinde daha çeşitli olmasını sağlar. Buna ek olarak, oyun ayrıca oyuncuların uçağı en doğru rotada kontrol etmesi için özel talimatlarla birlikte her rotanın ve durağın ayrıntılı bir haritasını sunar.

Oyun ayrıca sayısız tehlikeli zorluk sunarken yüksek düzeyde deneyim ekler. Uçuş sırasında, oyuncu kurtarma görevleri, yangın veya zorlu hava görevleri ve çok daha fazlası gibi acil durumlarda atanan tüm görevleri tamamlamalıdır. Sürükleyici senaryo, oyuncuların tüm uçuşları fethetmek ve beraberindeki tüm zorlukları tamamlamak için kendilerini açık alana kaptırmalarına yardımcı olmayı vaat ediyor.

savas-pilotu-simulator-3b-apk-mod

Görevler

Flight Pilot Simulator bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahiptir. Orada sezgisel mobil kontrol mekanizması ile uçağınızı kontrol etmek için gerçek bir pilota dönüştürüleceksiniz. Uçağın pistten kalkmasına yardımcı olmak için kolu kaydırın ve gökyüzüne çıkmadan önce mavi daireleri geçmek için belirli bir irtifayı koruyun. Makinenin açısına göre eğilerek uçuş yönünü sola veya sağa ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, ekrandaki gösterge aracılığıyla uçuş hızını dikkatlice gözlemleyin.

Bu oyunda, hem uçağı nasıl kontrol ettiğinize hem de görevinizi nasıl gerçekleştirdiğinizde dikkat etmelisiniz. Yangın uçağı ile seyahat ediyorsanız, oyun sizi yanan ormana götürecektir ve göreviniz suyu serbest bırakmak ve yangını hemen söndürmektir. Ya da bir kurtarma uçağı kullanıyorsanız, basit göreviniz denizde sıkışmış talihsiz insanları kurtarmanın bir yolunu bulmaktır. Ve kullandığınız her uçağa göre oyun tarafından sağlanan birçok çekici görev vardır.

savas-pilotu-simulator-3b-apk-mod

Seviyeler

Bir seviyeyi tamamladıktan sonra, bir sonraki seviyeye yükseltecek ve çekici ödüller alacaksınız. Seviye ne kadar yüksekse, ödül o kadar büyüktür. Daha fazla araziyi fethetmek için daha fazla uçak satın almak için mümkün olduğunca çok para biriktirin. Buna ek olarak, uçuş sırasında görünen yıldızları toplarken de aynı şeyi yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, uçağı yıldız yönünde kontrol etmeniz ve dokunmanız gerekir.

Her seviye, gözlem sırasında sakin ve hassas kalmanızı gerektiren basitten son derece karmaşıka kadar birçok farklı zorluğa sahip olacaktır. İlk seviyede, doğru yönde uçmak için uçağı kontrol etmeniz gerekir. Bir sonraki seviyede, aynı rotada uçan diğer uçaklarla çarpışmalardan kaçınmanız gerekir. Daha zor seviyelerde, zamanında karar vermek için uçak kazasıyla yüzleşmeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Uçak simülasyon oyunları arasından en popüler oyunlardan birisidir. Savaş Pilotu Simülatörü 3B ya da İngilizce adıyla Flight Pilot Simulator 3D internetsiz olarak oynayabileceğiniz 3 boyutlu grafiklere sahip bir android uçak simülasyonudur. Oyunda zorlu görevler içeren birçok senaryo bulunuyor. Gerçekçiliğin öne çıktığı oyunda gerçek seslerle donatılmış harika modellemelere sahip onlarca uçak bulunuyor. Tek pervaneli, yolcu ve askeri uçakları oyunda mevcut. Savaş Pilotu Simülatörü 3B, oynanış olarak rakiplerine göre oldukça basit ve sezgisel diyebilirim. Serbest uçuş modunu içeren oyunda keşfedilmeyi bekleyen kocaman bir açık dünya var. Acil durumlar, zorlu inişler, yarışlar, yangınlar, kurtarma görevleri gibi zorlu senaryolar sizi bekliyor.

Google Play’de 50 milyondan fazla indirmeye sahip olan oyunu, android 2,3 ve üzeri tüm android akıllı telefon ve tabletlerde sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca yaklaşık olarak 2,5 milyon oyun sever tarafından değerlendirilen oyuna 4,6 gibi oldukça iyi bir puan verilmiş. Google Play’deki en yüksek puana sahip uçuş simülatörü olan oyunda para hilesi yapıldı ve reklamlar tamamen kaldırıldı. Keyif almanız dileğiyle.

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu