Macera

Shop Titans MOD APK indir – Sınırsız Mücevher

Shop Titans MOD APK indir – Sınırsız Mücevher

Kahraman olmak ve dünyayı kötü canavarlardan kurtarmak isteyenler için Shop Titans Design & Trade sizin için harika bir oyun . Bununla birlikte, çok aşina olduğunuz geleneksel kahraman oyunu değil, aslında bu oyunda, tek yaptığınız diğer kahramanlar için silah ve teçhizat hazırlamak olduğundan çok az kavga edeceksiniz. Ama bu senin önemli olmadığın anlamına gelmez.

Shop Titans Mod apk oyununda muhtemelen oyundaki en önemli karaktersiniz. Eşya yapma yeteneğinle müttefiklerin için son derece değerli olacaksın. Mütevazı dükkanınızla başlayın ve zamanla gelişmeye devam edin. Er ya da geç, dünyanın en büyük zanaatkar patronu olacaksın.

Olduğu söyleniyor, bu harika Android başlığı hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenelim.

Shop Titans Hikayesi

Shop Titans oyun içerisindeki şehirdeki yeni zanaatkar olmanızla başlar. Yararlı bilginizden başka hiçbir şey olmadan, kendi dükkanınızı inşa etmeniz gerekecek. Yavaş ama istikrarlı bir şekilde, tüm bölgedeki en büyük dükkana dönüştürmelisiniz. Köyünüzde çevredeki demirciler, terziler, rahibeler, marangozlar ve şifalı bitkilerle işbirliği yapın, zengin bir zanaat imparatorluğu kurmanız gerekecek.

Köyünüzü koruyan kahramanları destekleyin ve onlara yüksek kaliteli ürünler satarak bir servet kazanın. Kahramanları sizin için kaynak toplamaları ve siparişlerini tamamlayarak iade etmeleri için kiralayın. Güçlü bir topluluk oluşturalım, böylece insanlar yaşamak için güvenli bir yere sahip olabilir.

Shop Titans Özellikler

Shop Titans oyununda muhtemelen başka hiçbir oyunda görmeyeceğiniz birçok heyecan verici özellik sunar:

Karakterlerinizi özelleştirin
Shop Titans Design & Trade’deki yolculuğunuza başladığınızda, karakterlerinizi birçok ayarlanabilir özellikle özelleştirmenize izin verilir. Farklı saç stilleri, burun şekilleri, ten tonları, göz tipleri vb. arasından seçim yapabilirsiniz. Karakterinizi diğerlerinden farklı kılmak için buna zaman ayırdığınızdan emin olun. Ayrıca, karakterlerin kıyafetlerinde, aksesuarlarında vb. değişiklikler yapmanıza da izin verilir.

Usta bir dükkan sahibi olun ve kendinizi bir iş moğoluna dönüştürün
Burada cc’de nihai hedefiniz, köyünüzde müreffeh bir işçilik imparatorluğu yaratmaktır. Güçlü silahlar ve eşyalar yapmak için yüksek kaliteli malzemeler toplayın. Onları kahramanlara sat, karşılığında onlar da köyünü davetsiz misafirlerden koruyacaklar.

İşinizi genişletip büyüttüğünüzde bunu yapmaya devam edin. Daha fazla müşteri kazanmak için mağazanızda yeni mal ve hizmetler donatın. Ve son olarak, yerel moğol haline gelirken işletmelerinizi genişletin.

Sıfırdan kendi fantezi dükkanınızı kurun

Oyun içerisinde işlerinize sıfırdan başlamanız ve her şeyi kendiniz yapmanız gerekecek. Bununla birlikte, topladığınız malzemelerle kendi mağazanızı inşa etmeniz gerekecek. İtibarınızı kazanmak için kahramanlardan ilk siparişlerinizi alın ve mümkün olan en kısa sürede teslim edin. Ve iş büyüdükçe, yeni ürünler araştırabilir veya sizin için çalışması için çalışanları işe alabilirsiniz. Dükkanı daha çekici ve erişilebilir kılmak için mobilyalarınızı özelleştirin.

Destansı silahlar ve teçhizatlar üretin

Kahramanlardan en basit siparişlerle başlayın ve yavaş yavaş daha yüksek seviyelere çıkın. Oyun ayrıca farklı kahraman sınıfları sunar, bu nedenle ihtiyaçlarını karşılamak için farklı silah türlerini nasıl yapacağınızı öğrenmeniz gerekir.

Çeşitli yerlere seyahat edin ve ihtiyacınız olan malzemeleri elde etmek için destansı canavarları alt edin. Efsanevi silahları yapmak için tüm kalbinizi ve zihninizi koyun. Ve en önemlisi, herkesin favorisi olabilecek kendi imza silahlarınızı tasarlayabilirsiniz.

Shop Titans Oyunu arkadaşlarınla ​​oyna ve müreffeh bir kasaba inşa et

Bu oyun tek başına oynanmaz, aslında Shop Titans Design & Trade’de oyuncuların binlerce çevrimiçi oyuncuya katılmasına izin verilir. Kasabanızı müreffeh ve ünlü bir hale getirirken birbirinizle takım kurun.

Patron olun ve sizin için çalışacak kahramanları işe alın

Oyunda dışarı çıkıp işçiliği malzemeleri almak için hayatınızı riske atmak artık gerekli değil. Gerçekte, oyuncular arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve sizin için malları toplamak için yetenekli kahramanlar kiralayabilir. Kendi kahraman grubunu topla ve onlara iyi bak. Kahramanlarınıza görevlerinde yardımcı olacak en iyi silahları ve ekipmanı verin.

Bu oyunda farklı kahraman sınıflarımız olduğu için takım kompozisyonlarına dikkat etmek istersiniz. Onları görevlerini yapmaya göndermeden önce gerekenlere sahip olduğunuzdan emin olun.

Çevrimiçi oyuncularla ticaret seçeneklerini keşfedin

Shop Titans Design & Trade’deki oyuncular, işletmelerinizi genişletmek için dünyanın her yerinden diğer zanaatkarlarla ticaret yapabilir. Kendinize en iyi anlaşmaları yapmak için müzakereler üzerinde çalışmak için zaman ayırın. Mallarınızı tüm dünyaya satarak hızla zengin olun.

Nadir ganimetler kazanmak için destansı patronları alt edin

Shop Titans Design & Trade dünyasında, karanlık ormanlarda ve derin mağaralarda saklanan mistik yaratıklar da var. Savaşmak ve canavarları alt etmek için kahramanlarınızı toplayabilirsiniz. Çoğu zaman, kendinize değerli ganimetler kazanacaksınız.

Kampanya modunuzda görevleri ve görevleri tamamlayın

Oyunu keşfetmek çoğunlukla ücretsiz olsa da, oyuncular kendilerine verilen farklı görevleri ve görevleri üstlenebilirler. Değerli ödüller kazanmak için görevlerinizi tamamlayın. Bu, nadiren sipariş alan yeni mağaza sahipleri için son derece yararlıdır.

Shop Titans Mod Apk Oynaması ücretsiz

Oyun şu anda ücretsizdir ve dünyanın çoğu bölgesinde mevcuttur, bu nedenle oyundan keyif almaya başlamanın son derece kolay olduğunu göreceksiniz. Efsanevi zanaatkarların ve mağaza sahiplerinin dünyasına dalmak için Google Play Store’a erişin , oyunu indirin ve yükleyin.
Shop Titans Görsel ve ses kalitesi

Oyun, oyuncuların yalnızca barışçıl faaliyetlerde bulunduğu samimi bir sanat tarzına sahiptir. Ve ganimet aramak zorunda kalsanız bile, bu esas olarak kahramanların işi olacaktır. Bu nedenle, oyun son derece arkadaş canlısıdır ve herhangi bir yerde herkesle oynanabilir.

Ek olarak, iyi cilalanmış grafikler ve ayrıntılı öğeler, gerçek bir zanaatkar patronu gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Shop Titans Ses/Müzik

Shop Titans Design & Trade’de saatlerce oynayarak huzurlu ve rahatlatıcı müzikleri deneyimleyin.

Shop Titans Mod’un en son 10.2.0 sürümünü Android APK olarak indir

Tycoon ve macera oyunlarıyla ilgilenenler için Shop Titans Design & Trade kesinlikle iki kategori arasında harika bir geçiş. Mutlu zanaatkarlarımızın dünyasına dalarken farklı oyunların keyfini çıkarın.

Görünteleme
3

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu