GenelTeknoloji

Sony Bravia XR OLED A80K serisi Hindistan’da piyasaya sürüldü: Ayrıntıları kontrol edin

Sony Bravia XR OLED A80K serisi Hindistan’da piyasaya sürüldü: Ayrıntıları kontrol edin

Sony, Bravia serisi altında Hindistan’da XR OLED A80K akıllı TV dizisini piyasaya sürdü. TV’ler, 4K yükseltme ve Sony’nin Bilişsel İşlemci XR’si gibi özelliklerle birlikte gelir ve birden fazla boyutta sunulacaktır. İşte yeni XR OLED TV’ler hakkında bilmeniz gereken her şey.

Sony Bravia XR OLED A80K Smart TV, 55 inç, 65 inç ve 77 inç modellerinde satışa sunulacak. Her üç TV de, Sony’nin “insan beyni gibi düşünebileceğini” iddia ettiği Bilişsel İşlemci XR’den güç alacak.

İşlemci, daha derin siyahlar için XR OLED Contrast Pro ve bir milyardan fazla doğal renk üretmek için XR TriLuminos Pro teknolojisini kullanarak gerçeğe yakın görüntü kalitesi ve sürükleyici bir deneyim sunar. Cihazlar ayrıca HDR ve Dolby Vision desteğini de destekleyecek ve daha net bir görüntüleme deneyimi için OLED XR Motion Clarity teknolojisi ile gelecek.

Yeni Bravia XR OLED TV’ler ayrıca oyuncular için TV’yi konsollara ve PC’lere bağlamalarına olanak tanıyan ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) ile birlikte 4K 120fps desteği ve değişken yenileme hızı ile birlikte gelir.

TV’lerde bulunan Sony Bravia Cam özellikleri, televizyonların odadaki kullanıcıların varlığına göre görüntü ve ses parametrelerini ayarlamasına olanak tanır. TV ayrıca daha fazla özelliği etkinleştirmek için hareketleri ve yakınlığı akıllıca algılayabilir.

Bravia XR OLED serisi TV’lerin üçü de Dolby Atmos, Acoustic Surface Audio+ ve 3D ses yükseltme ile birlikte gelir. TV’nin dahili hoparlörlerinden gelen 3D efekti, ayrıca herhangi bir yüksek hoparlör kullanmadan 3D ses çıkışı sağlar.

Yeni seri için fiyatlandırma 2.79.990 Rs’den başlıyor ve TV’ler tüm Sony mağazalarından, diğer elektronik perakende satış noktalarından ve büyük e-ticaret platformlarından satın alınabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu