Teknoloji

Spider-Man Remastered bugün PC’ye geliyor: Fiyat, sistem gereksinimleri ve diğer ayrıntılar

Spider-Man Remastered bugün PC’ye geliyor: Fiyat, sistem gereksinimleri ve diğer ayrıntılar

 

2018 PlayStation’a özel oyunun merakla beklenen yeniden düzenlenmiş versiyonu Spider-Man Remastered, PC oyuncularına ulaşmaya hazır. Oyun Hindistan’da 12 Ağustos’ta saat 20:30’da IST’de satışa sunulacak.

Hem Steam’de hem de Epic Games Store’da satışa sunulacak. Orijinal sürümle karşılaştırıldığında, önemli değişikliklerden bazıları kilitlenmemiş kare hızları, ultra geniş ekran desteği, ışın izlemeli yansımalar ve klavye ve fare desteğini içeriyor.

#SpiderManPC bu hafta çıkıyor! Oyunun bölgenizde ne zaman mevcut olduğunu görmek için küresel haritamıza bakın! 🌎

Steam: https://t.co/Uuy4K6BwvX
Epic Games Mağazası: https://t.co/WG57Xxf4dP pic.twitter.com/QKrvOOZVeD

— Insomniac Games (@insomniacgames) 9 Ağustos 2022

Oyun ayrıca PlayStation 5 DualSense kontrol cihazını destekliyor ve oyunu daha sürükleyici hale getirecek özel dokunsal geri bildirim ve titreşim efektleri içeriyor.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, PC oyuncularının Black Cat DLC’sini içeren oyunun PlayStation 5 versiyonunu alacakları ve kendisi de 2018 PlayStation 4 oyununun remastered versiyonu olacak. Ayrıca, yeniden düzenlenmiş versiyonda, hayranlara göre Tom Holland’a benzeyen daha genç görünümlü bir Peter Parker bulunuyor.

Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

Her şeyden önce, oyun Windows 10 64-bit veya üstü gerektirir ve 75 GB yer kaplar.

Geliştiriciler oyunu optimize etmek için oldukça iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor, minimum sistem gereksinimleri Spider-Man Remastered’ın bir NVIDIA GeForce GTX 950 veya eşdeğer AMD GPU’da 720p’de rahatça çalışabileceğini gösteriyor.

Marvel’s Spider-Man 🕷🕸 Remastered’ın bu Cuma PC’de lansmanına hazır olun! Aşağıdaki PC özellikleri için önerilere göz atın. #SpiderManPC #BeGreater #SpiderManRemastered #SpiderMan #pcgaming #SteamDeck #epicgames pic.twitter.com/vMp3b3E3q3

— Marvel ve Spider-Man haber ve güncelleme sayfası (@Marvelfan2023) 8 Ağustos 2022

Intel Core i3-4160 veya benzeri bir AMD CPU gerektiren oyunda CPU gereksinimleri de alt uçta. Oyunun, modern sistemlerde hemen hemen standart olan en az 8 GB RAM gerektirdiğini unutmayın.

Oyunu 4K 60 fps’de Ultimate Ray Tracing ile çalıştırmak istiyorsanız, en azından bir NVIDIA GeForce RTX 3080 veya AMD Radeon RX6950 XT’ye ihtiyacınız olacak. Spider-Man Remastered ayrıca Intel Core i7-12700K veya AMD Ryzen 9 5900X veya daha yüksek CPU gerektirir. Geliştiriciler ayrıca, mümkün olan en yüksek ayarlarda oynamak istiyorlarsa, kullanıcıların SSD’lerinde ideal olarak 32 GB RAM ve 75 GB boş alana sahip olmaları gerektiğini söylüyor.

Spider-Man Remastered PC özellikleri fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Spider-Man Remastered Fiyatlandırması

Hindistan’da, oyun hem Epic Store’da hem de Steam’de mevcuttur ve God of War, Days Gone ve Horizon Zero Dawn gibi diğer PlayStation 4 bağlantı noktalarına kıyasla daha yüksek olan 3.999 Rs’de fiyatlandırılır.

Oyunu ön sipariş verenler üç Spider-Man kostümünün kilidini açabilecekler – Spider-Punk Suit, Iron Spider Suit ve orijinal Velocity Suit. Ayrıca, oyuncular beş ekstra beceri puanı ile ödüllendirilecek ve oyunun başlarında Spider-Drone gadget’ına erişebilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu