Teknoloji

Spider-Man Remastered PC piyasaya sürüldü: Fiyat, özellikler

Spider-Man Remastered PC piyasaya sürüldü: Fiyat, özellikler

 

Uzun bir bekleme süresinin ardından Spider-Man hayranları nihayet Sony’nin ikonik Spider-man oyununun 2018’den itibaren PC’de keyfini çıkarabilir. Şimdi Windows kullanıcılarına gelen yeniden düzenlenmiş sürüm, Steam’den ve Epic Games Store’dan 3.999 Rs karşılığında alınabilir.

Ama Spider-Man Remastered PC’ye gitmeden önce, oyun hakkında bilmeniz gereken beş ilginç gerçek var.

Spider-Man Remastered PC, teknik olarak oyunun üçüncü tekrarıdır.

Sony’nin orijinal 2018 oyunu, 2020’de Sony PS5 için yeniden düzenlendi ve Peter Parker için yeni bir yüzle tamamlandı, yeni Spider-man Remastered PC versiyonu, teknik olarak oyun oyuncularının üçüncü versiyonu olacak. zaten remastered oyunun bir remaster.

Daha fazla grafik kontrol

Gelişmiş gölge, doku filtreleme seçenekleri ve bir dizi başka görsel ayarın yanı sıra tam Ray-Tracing desteği ile Spider-Man Remastered PC, PC oyuncularının grafiklere gereksinimlerine göre ince ayar yapmalarına ve üst düzey bir Grafikleri varsa her şeyi yapmalarına olanak tanır. Kart ve diğer gerekli sistem gereksinimleri.

Ultra geniş monitörler, çoklu monitör kurulumları için destek

Oyun ayrıca 21:9 ve 32:9 en boy oranlarına sahip olanlar da dahil olmak üzere ultra geniş monitörler için tam destek sunacak. Ultra geniş monitörlere sahip kişiler, artan ekran gayrimenkulünden yararlanabilecek ve daha sürükleyici bir deneyime sahip olacak ve oyun sırasında Örümcek Adam’ın çevresini daha fazla görebilecek. Üçlü monitör kurulumu kullananlar da Nvidia’nın Surround çoklu monitör kurulumu ile oyundan en iyi şekilde yararlanabilecekler.

Düşük minimum gereksinimler

Oyunun üst düzey PC’lere getirdiği grafiksel hünerine rağmen, eski makinelere ve eski dahili donanımlara sahip bazı kullanıcılar da oyunu oynayabilecek.

Marvel’s Spider-Man 🕷🕸 Remastered’ın bu Cuma PC’de lansmanına hazır olun! Aşağıdaki PC özellikleri için önerilere göz atın. #SpiderManPC #BeGreater #SpiderManRemastered #SpiderMan #pcgaming #SteamDeck #epicgames pic.twitter.com/vMp3b3E3q3

— Marvel ve Spider-Man haber ve güncelleme sayfası (@Marvelfan2023) 8 Ağustos 2022

Başlığın resmi gereksinimlerinde görülebileceği gibi, Spider-man remastered, 4. nesil Intel i3 işlemci, Nvidia GTX 950 GPU ve 75 GB HDD depolamalı 8 GB RAM, 720p 30 fps’de de olsa bir sistemde iyi çalışacak. . Kesinlikle en iyi deneyim olmayacak olsa da, oyunun eski donanımlarda oynanabilir olması harika.

Steam Destesi Desteği

Steam Deck Hindistan’da resmi olarak mevcut değil, ancak ABD’de ikamet ediyorsanız veya eyaletlerden size bir tane getirdiyseniz, Spider-Man Remastered PC’nin resmi olarak Steam Deck el tarafından desteklendiğini bilmekten memnun olacaksınız. tutulan konsol ve kullanıcılar herhangi bir bağlantı noktası veya değişiklik gerekmeden oyunun keyfini çıkarabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu