Nasıl

STEPN Sadece yürüyerek para kazanmanızı sağlayan yeni bir uygulama var: Nasıl çalışır?

STEPN, amacının milyonları daha sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirmek, iklim değişikliğiyle mücadele etmek ve halkı Web 3.0'a bağlamak olduğunu iddia ediyor.

STEPN Daha önce oyna-kazan oyunlarını duymuştuk. Aslında, kripto para birimlerinin artan popülaritesi ile birlikte, kazan-kazan oyunları çok çeşitli hale geldi. Çoğu durumda, kazan-kazan modeli, gerçekten çok fazla kalori yakmayan, genellikle bir sandalyede oturarak tamamladığınız bir çevrimiçi oyunu içerir. Ancak, sizi gerçek fiziksel aktivite için ödüllendirecek yeni bir uygulama var ve adı STEPN.

STEPN nedir?

STEPN, dahili Game-Fi ve Social-Fi öğelerine sahip bir Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. Uygulama, çoğu insan için temel bir günlük aktivite etrafında inşa edilmiştir – dolaşmak. Marka, işleyen bir hareket et ve kazan konseptini etkin bir şekilde sunan ilk proje olmakla övünüyor. Crypto tabanlı proje, Solana Ignition Hackathon 2021’de 500’den fazla projeden 4.’nü bitirmişti . Uygulama hem Android hem de iOS’ta mevcut.

stepn
stepn

STEPN nasıl çalışır?

Kullanıcılar kendilerini Sneakers şeklinde NFT’lerle donatıyor. Yürüyerek, koşarak veya açık havada koşarak, kullanıcılar oyun parası kazanacaklar. Para birimi daha sonra oyun içinde kullanılabilir veya kâr için nakde çevrilebilir.

Neden koş ve kazan?

STEPN, amacının milyonları daha sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirmek, iklim değişikliğiyle mücadele etmek ve halkı Web 3.0’a bağlamak olduğunu iddia ederken, aynı anda, kullanıcı tarafından oluşturulan Web 3.0 içeriğini destekleyen uzun ömürlü bir platform oluşturmak için Sosyal-Fi yönüne bağlı kalıyor.

İlginizi Çekebilir: Google Arama Geçmişinizi Nasıl Silebilirsiniz

STEPN ile kullanmaya ve kazanmaya nasıl başlanır?

-Başlamak için kullanıcıların STEPN uygulamasını indirmeleri gerekir -STEPN uygulamasını
indirin -linktr.ee/stepnofficial adresinden
indirin.
-STEPN’e kaydolun -İlgili
cihazınızdaki uygulamaya eriştikten sonra, e-posta adresinizle STEPN’e kaydolabileceksiniz. Uygulamaya girmek için girmeniz gereken bir doğrulama kodu alacaksınız
-Yeni bir Cüzdan oluşturun
-Ekranın sağ üst köşesindeki Cüzdan simgesine tıklayın.
-Uygulama 12 kelimelik bir gizli ifade oluşturacaktır. Bu, uygulamayı kaldırırsanız veya şifrenizi unutursanız Cüzdanınızı kurtarmak için kullanılacaktır. Önemli – Bu ifadeyi not edin ve güvenli bir yere kaydedin (Fiziksel olarak yazın ve yalnızca sizin erişebileceğiniz bir yerde saklayın.)
-SOL’yi uygulama içi Cüzdanınıza aktarın
– Marketplace’te NFT Sneakers satın almak için SOL’u uygulama içi cüzdana aktarın ve Cüzdan hesabınızda her zaman gaz olarak bir miktar SOL bulundurun.
-Bir Spor Ayakkabı Satın Alın -Uygulama
içi Marketplace’e gidin ve bir Spor Ayakkabı seçin. Tercihinize göre bir Sneaker türü aramak için Filtre aracını kullanabilirsiniz. Satın alma için yeterli SOL’ye sahip olduğunuzdan emin olun.
-Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra her 6 saatte bir %25 oranında enerji yenilenecektir. İlk %25 enerji geri kazanımından hemen sonra STEPN kullanarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu