Haberleşme

Truecaller PRO APK v12.37.8 Final İndir – Arayanı Bil

Truecaller PRO APK v12.37.8 Final İndir – Arayanı Bil

 

Truecaller PRO APK v12.37.8 Final İndir – AĞUSTOS 2022, True Software Scandinavia AB tarafından geliştirilen ve Google Play’de politika gereği kaldırılan bir android telefon kimliği uygulamasıdır.

Truecaller ile telefonunuza gelen aramaların kim veya hangi kurum tarafından yapıldığını detaylı olarak gösteren bir uygulamadır. Bunun yanı sıra, sizi rahatsız eden ve istenmeyen spam aramalardan koruyan bir uygulamadır. Güncel spam numalar listesi olan uygulamada, istenmeyen aramalar otomatik olarak engellenir. Dilerseniz mobil ve sabit hatlar için de numara sorgulayabilirsiniz.

Kullanımı

Kullanıcılar Truecaller kullandığında telefon ve mesajlaşma deneyimleri daha keyifli hale gelir. Arkadaşlarınızla dinlemek veya aramak için bu uygulamanın içinde birçok öğe bulabilirsiniz. Aynı zamanda, uygulama ayrıca aramalardan kaçınmanıza veya sizi uzun süre rahatsız etmenize yardımcı olacak yolları da paylaşır. Arama bilgileri de kolayca saklanabilir.

Kullanıcılar Truecaller içinde çeşitli işlevlere sahip tamamen yeni bir arayüze gelecek ve kullanıcılara tamamen benzersiz bir deneyim getiriyor. Başka bir deyişle, cihazınızda bulunan temel arama işlevinden daha heyecan verici işlevler yaşayacaksınız. Bu nedenle, bu işlevleri deneyimlemek için çok zaman harcayacaksınız ve uygulamaya spam gibi bazı işlevleri kullanma izni vermeniz gerekecek.

Bu uygulamanın arama ve mesajlaşma işlevleri, kesinlikle göz ardı edemeyeceğin aynı kalır. Herkes onunla çok şey yapabilecekken daha heyecan verici bir uygulamayı keşfetmeknden keyif alacaktır. Ek olarak, kullanımı da kolaydır ve bu tür renkleri sevenler için koyu moda değiştirilebilir. Uygulama, kullanıcılara herhangi bir sayıyı tanımlamalarını sağlayan büyüleyici bir işlev sağlar.

truecaller apk

Truecaller PRO APK v12.37.8 Final İndir – Arayanı Bil

Giriş bölümünde ekranın üst kısmında bir arama çubuğu bulacaksınız ve işiniz kontrol etmeniz gereken herhangi bir numarayı girmek ve arama düğmesine basmak. Birkaç saniye içinde, bu numaranın kullanıcısının adı görüntülenecek ve bu kişiyi tanıyıp tanımadığınızı görebileceksiniz. Aynı zamanda, bu kişi hakkında şüphe duyuyorsanız, uygulamanın büyüleyici işlevleri de vardır, böylece bu sayıları tamamen sorunsuz bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Truecaller PRO APK için, seveceğiniz öne çıkan işlev spam’in engellenmesi veya sizi rahatsız etmektir. Ayrıca, yukarıda belirtildiği gibi, bu işlevselliğin çalışması için uygulama izinleri vermeniz gerekir ve uygulama yapabileceğiniz tamamen basittir. Kaydolduktan sonra, uygulamanın size gönderdiği temel talimatları göz ardı etmemelisiniz, çünkü deneyiminizin tamamen sorunsuz gitmesini sağlar.

Bu işlev, uygulamanın işlevinin sayılardan uzak durmanıza veya sizinle iletişim kurmanıza yardımcı olacağı zaman çok uzun süre açıklanacak hiçbir şeye sahip değildir, ancak buna ihtiyacınız yoktur. Örneğin, hizmet hakkında yönlendirenleri dinlemek istemiyorsanız, bunları engelleyebilirsiniz. Engelledikten sonra, uygulama kişi arayüzünüzde Spam adlı yeni bir bölüm oluşturacaktır. İlgili güncellemeler için hangi numaraların sizin tarafından engellendiğini, bunlara tıkladığınızda göreceksiniz.

truecaller apk premium

Farkı

Yukarıda belirtildiği gibi, kullanıcılar telefonda bulunan numaraları mesajlayabilecek veya arayabilecekler, bu da kullanıcılar için tamamen uygun. Ayrıca, arkadaşlarınızla ve ailenizle tamamen ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz ve deneyim cihazın temel işlevselliğinden çok farklı değildir. Aynı zamanda, Truecaller’da arkadaşlarınız arasında bir grup sohbeti de oluşturabilirsiniz ve her durumda uygundur. Uygulama ayrıca spam engellemeyi entegre eder.

Çağrıların yanı sıra, istenmeyen mesajlar almak her zaman birçok insanın önemsediği bir sorundur ve uygulama bu sorunu tamamen çözer. Ayrıca, yeni güncellenen sürümde kullanıcılar, arkadaşınızla daha rahat bilgi alışverişinde bulunmak için birbirinizi arayabileceğiniz bir Grup Çağrısı işlevi bulabilir. Bu nedenle, bu uygulamanın herkesin erişebileceği aramalarınızı ve mesajlarınızı ilginç bir şekilde optimize edilmesine yardımcı olduğu söylenebilir.

Değerli işlevin yanı sıra, herhangi bir kullanıcının kullanmayı düşüneceği bir başka uygun işlev çağrı kaydıdır. Arama kaydı sonuçta Truecaller kullanarak çağrı hakkında bazı bilgileri saklamanıza yardımcı olur ve başka bir uygulama yüklemeniz gerekmez. Ayrıca, kayıt işlemi sırasında, kaydın ülkenizde izin verildiğinden ve geçerli olduğundan emin olmalısınız. Bu kayıt işlevinin yapılması ve ayarlandırılır.

Bu uygulamada, ekranın sol tarafında bir sekme bulacaksınız ve Arama kaydını görebilirsiniz. İşleve dikkat etmeniz ve kaydı doğru şekilde gerçekleştirmek için ayarlamanız gerekir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak otomatik kayıt veya gümrük kaydı gibi kayıt ayarlarında uygun kayıt yöntemini seçeceksiniz. Ancak çoğunlukla, özel olanı seçersiniz ve aramanızı başlattığınızda kayıt işlevi çağrı arayüzünde görünür.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Google Play’de 40 milyondan fazla android kullanıcısı tarafından indirilen bu uygulamayı, android 4.1 ve üzeri tüm android akıllı telefon ve tabletlerinizde sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca yaklaşık 2 milyon kullanıcı tarafından değerlendirilen uygulamaya 4,8 gibi oldukça iyi bir puan verilmiş. Eğer siz de sizi arayan veya bulmak istediğiniz kişinin numarasını sorgulamak için bir uygulama arıyorsanız, hemen aşağıdan ücretsiz ve premium sürüm olarak indirip kullanabilirsiniz.

Bazı özellikler :

  • Premium versiyon üzerinde düzenlemeler yapılmıştır.
  • Uygulama boyutu küçültüldü.
  • Konum özelliği çalışıyor
  • Drive yedekleme çalışıyor
  • Gereksiz izinler ve servisler devre dışı bırakıldı.
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu