Vpn

Turbo VPN APK PRO v3.8.3 İndir

Turbo VPN APK PRO v3.8.3 İndir – TEMMUZ 2022

Turbo VPN APK PRO v3.8.3 İndir – TEMMUZ 2022 Innovative Connecting tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan bir android hızlı VPN uygulamasıdır.

Mükemmel değil ama ücretsiz VPN uygulamaları arasında en iyisi en hızlısı. Reklamlar çok rahatsız etmiyor. Telefonu yavaşlatmıyor. Ülke ve IP sayısını arttırırlarsa desteklerim. IP sayısı az. Bu yüzden ücretsiz zaten. Vip serverlar ücretli olduğu için sizinle tüm vip sunucular açık olarak paylaşma gereği duydum. Bütün VPN programlarının kişisel bilgilerimiz için risk olduğunu da unutmayalım. Hepsi telefonu izler, mecbur kalmadıkça kullanmayın. Kullanın silin. IP üzerinden cihazınıza rahat girerler.

En Hızlı, En Kolay, En Kararlı

Turbo VPN APK Pro, akıllı telefonları internet saldırılarından korumada en güvenilir uygulamalardan biridir. Günümüze kadar en etkili 3 araçla donatılacak. İlk olarak, bu sansür atlamak mümkün olan herhangi bir tehlike olmadan, kontrollü bir şekilde ağ oturum açabilirsiniz böylece özel bir proxy sağlayacaktır. Daha sonra, uygulama erişim gezintisini de güncelleyerek kullanıcıların önceden engellenen web sitelerine erişmesine izin verebilir. Bu en iyi ve en az tehlikeli bağlantılar ve katılmak için yollar arayacaktır. Son olarak, bir ortak wifi ağına bağlandığınızda, bir veri koruma kalkanı bir iz bırakarak önlemek için dikilecektir, her şey temiz, hiç kimse izlenebilir olabilir.

turbo-vpn

Turbo VPN’in bu kadar çok takdir ediliyor olmasının bir diğer nedeni de kullanımının kolay olmasıdır. Kullanıcılar, ilk başladığı andan itibaren tüm uygulama eylemlerini anında anlayabilir. Vpn proxy sunucusuna giriş yapmak istiyorsanız, sadece birine dokunun, çok fazla işlem ve işlemden geçmeyin. Ayrıca, bu dokunuşu tamamladıktan sonra, uygulama bağlantı hızını en üst düzeye çıkararak kullanıcıların internete mümkün olan en kısa sürede erişmelerini sağlayacaktır. Son olarak, inanılmaz derecede kararlıdır, hiçbir zaman bağlantısı kesilmez veya titremeye veya gecikmeye neden olur. Çünkü temelde, bu uygulama tüm dünyada bulunan ücretsiz bulut proxy sunucuları bir sürü bağlanır. İlk olarak, Turbo VPN bulunduğunuz yere en uygun ve en yakın sunucuyu bulacak ve ona bağlanacaktır. Bu bağlantı artık kullanılamıyorsa veya bir sorun varsa, hızlı bir şekilde başka bir sunucuya geçer. Bu tamamen otomatik ve hızlı, kullanıcılara hizmet en yüksek kalitede sağlayan.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Yapması gerekeni gayet iyi yapan bir uygulama. Hem yeterli hızda hem de ip adresini değiştirmede başarılı. Ayrıca şunu söylemeliyim ki, bu tür uygulamalar sebebiyle başınıza bir şey gelmez, başınıza iş açacak olan sizin bu uygulama ile yaptıklarınızdır(illegal sitelere girmek gibi.). Üstelik başlangıçta kullanıcı sözleşmesini imzaladığınız için Google Play’in sorumluluğu falan olmuyor yaptıklarınız.

Netflix sunucusu ile Netflix’i daha hızlı izleyebillirsiniz. Ayrıca Netflix kapanırsa, Netflix için en iyi vpn uygulaması budur.

 

 

Yoluyla
Play Store
Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu