Video

Vieka – Music Video Maker v2.3.0 Pro APK

Vieka – Music Video Maker v2.3.0 Pro APK

Vieka, kullanımı kolay bir video düzenleme uygulamasıdır. Vieka Video Şablonları ile birkaç dakika içinde kolayca çarpıcı bir video oluşturabilirsiniz.

Vieka, filtreler, efektler ve harika geçişlerle müzik ritmi içeren HD ve şık video şablonları sağlar. Vieka, etkileyiciler, vlogger’lar vb. Olmak isteyen video düzenlemeye yeni başlayanlar için en iyi seçimdir. Vieka’nın video şablonları sürekli güncellenir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER:

• Akıllı Video Şablonları:
Vieka, sizin için en trend video düzenleme şablonlarına sahiptir. Basit bir tıklama ve fotoğraflarınızı / videolarınızı yükleyin, harika bir video ortaya çıkıyor.

• Temalar:
Vieka, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli temalar sunar. Çoğu trend video stili gibi, müzik ritimleri, fotoğraf hikayesi albümü, selfie efektleri, çizgi film fotoğrafı, komik

• Dışa Aktar ve Paylaş:
HD videoyu istediğiniz zaman kolayca dışa aktarın ve Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, WhatsApp vb. Gibi sosyal platformunuzda kolayca paylaşın.

• Karikatür Etkisi:
Çizgi film efektli video yapmak ister misiniz? Vieka, geçişler, filtreler, Karikatür Efektleri, Dokuz Kare Bulmaca Efekti dahil olmak üzere eksiksiz çözümler içeren şablonlar sağlar.

MOD Özellikleri:

Pro / Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 57 MB
Android 5.0 ve üzeri

 

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu