Aksiyon

Westland Survival APK 3.5.1 Hileli İndir

Westland Survival APK 3.5.1 Hileli İndir

 

Westland Survival APK 3.5.1 Hileli İndir – Mod Menülü, Helio Games tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan bir android hayatta kalma oyunudur.

Last Day On Earth oyununun vahşi batı modu olan bu oyunda, kendi vahşi batı çiftliğinizi inşa edip, tabanca ve tüfeklerle gangsterlerle ve haydutlarla savaşın. Ağaç kesme, madencilik, geyik avı gibi aktivitelerle; yeni eşyalar ve ekipmanlar yapın. Binecek at yetiştirin ve hayvanları evcilleştirin.

Batı kasabasında yaşayacağınız Westland Survival. Oyuncular herhangi bir oyuncunun seveceği ve kendilerine meydan okumayı dört gözle bekleyeceği çeşitli tehlikeler yaşayacaklar. Aynı zamanda, deneyimleyebileceğiniz ve bu oyunun içine girebileceğiniz birçok şey olacak. Buna ek olarak, oyun sırasında, karakter için her zaman yeni şeyler bulacaksınız.

Vahşi batıda hayatta kal

Buradaki ortam, ilk deneyimde herhangi bir oyuncuyu çekebilecek güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, oyuna başlamak için gerçekleşen kaos da dahil olmak üzere burada oluşabilecek aktiviteleri deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız.

Oyuncular karakteri üçüncü şahıs perspektifinden kontrol edecek ve buldukları ortamdaki bir dizi öğeyle etkileşime girecekler. Aynı zamanda, kontroller sol taraftaki gezinti düğmeleri ve sağ taraftaki ilgili eylemler olarak hala tamamen tanıdıktır. Oyun, bu oyunun ortamında gezinmek için zor olanlar için belirli destekleyici unsurlar sunar. Böylece bu hedefler üzerinde kolayca harekete geçebilirler.

westland-survival

Bu oyunun hikayesi, ana karakterimiz uyandığında kasabasının silahlı kötü adamlar tarafından saldırıya uğradığında başlar. Daha sonra, odası onu öldürmek isteyen bir kovboy tarafından tekmelendi. Ama bir şey var ki, karşı koyabilir, düşmanları çabucak alt edebilir ve kasabadaki diğer adamları alt etmeye devam etmek için kıyafetini değiştirebilir. Yani bu da oyuncular için bu oyunun bir öğretici olarak görülebilir.

Tehlike

Westland Survival, herhangi bir oyuncunun bir MMORPG dünyasını deneyimlemenizi seveceği tamamen anlaşılabilir bir oyun şekline sahiptir. Karakteri kontrol edecek ve belirli bir ilerleme olması için bu oyunun içinde gerekeni yapacaksınız. Aynı zamanda, bu, yüzleşmeniz gereken her yerde tehlikelerin olduğu bir dünyadır ve bu oyunda bulabileceğiniz birçok şey vardır.

İlginizi Çekebilir: Postegro Apk İndir

Oyun, düşmanlarla ya da silahlarla karşılaşacağınız gerçek zamanlı bir savaş mekanizmasına sahiptir. Büyük bir grupla karşı karşıyaysanız, her hedefi tek tek hedefleyebileceksiniz. Özellikle, yönlendirildiğinde, silah kullanmak ve hepsini öldürmek için sağlık sayısı gibi hedefin bilgileri ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda, karakterin istatistiklerini artırmak için kendinizi donatmak için bazı ekipmanlara da sahipsiniz.

Bu oyunda dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik, bazı kaynaklar elde etmek için oyundaki öğelerle etkileşime girecek öğelerdir. Özellikle, bir sandıksa, açabilirsiniz ve kullanmanız için kaynaklar ve ekipmanlar gibi birçok farklı şey olacaktır. Ancak, aynı zamanda, bazen ağaç kesmek gibi bazı doğal kaynaklardan yararlanmanız için de bir araçtır.

Westland Survival APK

Üretim önemli

İlk hazır ekipmanınıza sahip olduktan sonra, stoklamak ve yeni öğeler oluşturmak için kaynak madenciliği yapabilirsiniz. Özellikle, bir çekiç edindikten sonra, etkileşim düğmeniz değişecek ve silahı kullanmak için düğmenin yanındaki ilgili simgeye dönüşecektir. Ancak bu bana başka bir mekanizma da verir: herhangi bir öğenin görebileceğiniz belirli bir kullanım sınırı vardır.

Bu sınırlar bir çubuk olarak temsil edilir ve oyuncunun faaliyetlerine bağlı olarak kademeli olarak azalır. Örneğin, saldırıya uğradığında, gömlek kalitede düşer veya sınıra ulaşıldığında çekiç de kaybolur. Başka bir deyişle, ekipmanı bir dahaki sefere kullanabilmeniz için sürekli olarak kullanacak ve yapacaksınız. Bu nedenle, bunları düzgün bir şekilde uygulamak ve kullanmak için hangi öğelerin gerekli olduğunu görmeniz gerekir.

Görevler

Oyuncunun deneyim özgürlüğüne ek olarak, bu oyun aynı zamanda herkesin seveceği bir unsur getiriyor: görev sistemi. Herhangi bir görev aldığınızda, yapmanız gereken hedefi ekranın sol tarafında görebilirsiniz. Diğer birçok oyun gibi, oyuncular görevleri tamamladıktan sonra ilgili ödülleri alacaklar ve genellikle para, deneyim ve bazen öğeler.

Kaynak
İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu