Teknoloji

Xiaomi, 30 Ağustos’ta NoteBook Pro 120G ve Smart TV X Serisini piyasaya sürecek: Ayrıntılar

Xiaomi, 30 Ağustos’ta NoteBook Pro 120G ve Smart TV X Serisini piyasaya sürecek: Ayrıntılar

 

Xiaomi, NoteBook Pro 120G dizüstü bilgisayarını 30 Ağustos’ta Hindistan’da piyasaya süreceğini açıkladı. Pekin merkezli şirket, duyuruyu Twitter’da, kullanıcıların lansman etkinliğinden haberdar olmak için kaydolabilecekleri bir mikrosite bağlantısıyla birlikte yaptı. Xiaomi, aynı gün piyasaya sürülecek olan Smart TV X Serisi için benzer bir mikrosite oluşturdu.

Xiaomi NoteBook Pro 120G için yapılan mikrosite, cihaz hakkında pek bir şey söylemiyor, ancak 120 Hz 2.5k “True-life” ekrana sahip olacağı gerçeğini ortaya koyuyor. Xiaomi ayrıca cihazın resimlerini ve “Hızlı. Akışkan Fantastik.”

Hızlı, akıcı ve harika dediğimizde.

Aslında bunu kastediyoruz.

#XiaomiNoteBookPro 120G’nizde 120 Hz Yenileme Hızı ile pürüzsüzlüğü deneyimleyin.

Bizi izlemeye devam edin: https://t.co/z3YKfYbZWm pic.twitter.com/w3BcCaGTFU

— Xiaomi Hindistan (@XiaomiIndia) 22 Ağustos 2022

Benzer şekilde, Smart TV X Serisinin mikro sitesi de ayrıntılarda çok seyrek. Xiaomi, yeni akıllı televizyon serisinin 4k çözünürlükle gelebileceğini ve 43 inç, 50 inç ve 55 inç olmak üzere üç boyut seçeneğiyle sunulacağını açıkladı.

Xiaomi Smart TV X Serisi üç farklı boyut seçeneğiyle gelecek: 43 inç, 50 inç ve 55 inç. (Resim kredisi: Xiaomi / Ekran Görüntüsü)

Bu yılın başlarında şirket, piyasadaki en uygun fiyatlı OLED TV seçeneklerinden biri olan Xiaomi OLED Vision 55 inç TV’yi piyasaya sürdü. Xiaomi OLED Vision, Dolby Vision IQ, HDR10+ ve 10, HLG ve IMAX Enhanced sertifikası desteğiyle geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu